Tablet do max. 700-800 zł

Witajcie.

 

Jako, że mój Nexus 7 prawdopodobnie zakończył swój żywot, rozglądam się za czymś nowym. Mój budżet to totalnie maksymalnie 800 zł, wliczając w to ewentualne koszta przesyłki (mieszkam krok od stolicy, więc mogę i sam się udać po urządzenie). Będę używał go głównie do przeglądania internetu, słuchania muzyki, nawigacji GPS i sporadycznie do pogrania. Oto moje wymagania:

 

  • Rozmiar wyświetlacza nieistotny, ale najlepiej minimum 7",
  • Wydajny procesor - nie chcę, żeby zamulał
  • Rozdzielczość minimum FullHD
  • Matryca IPS lub coś na ten styl,
  • Moduł GPS,
  • Możliwie jak najnowszy Android,
  • ASUS-y odpadają, ogólnie lubię tę firmę, już tyle lat mam ich kartę graficzną i płytę główną, ale ile się namęczyłem z tym Nexusem, to tylko ja wiem,
  • Kolor raczej czarny,
  • Fajnie by było, jakby miał modem (bo mogę w nim używać zwykłej karty komórkowej, jak w telefonie?), ale jak go by nie było, to też bym jakoś to przeżył,
  • Mile widziane gniazdo kart MicroSD (Nexus nie miał)

Mój faworyt:

 

http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/lenovo-s8-50-lte-czarny.bhtml#opis

 

Z góry dziękuje Wam za pomoc! :slight_smile:

Michał

 

Ja bym proponował zainteresować się większą przekątna ekranu. Wygodne jest 8 cali a  jeszcze wygodniejsze - szczególnie do oglądania filmow 10 cali. Tutaj jest dobry wpis o tym jaka wielkość jest lepsza. 

 

Co do modelu to Lenovo jest ok. Sam stawiałbym jednak na wersję yoga. Może i ma dużą podstawkę ale mieści się w niej bateria.Dzięki temu tablet w przeciwieństwie do wielu na rynku jest w stanie wytrzymać do 18 godzin. 

Jak dla mnieLenovo S8 jest dobrym wyjściem do 800 zł.