Tablet do ok.300zł

Witam, mam zamiar zakupić sobie jakiś tablet ale do ok.300-400zł chciałbym żeby był firmowy ale nieiwe mczy w takiej cenie takiego dostane?

Do poczytania:

http://pclab.pl/art50514.html

Ja polecam taki :

http://www.legimi.com/pl/tablet-dante/

Butcher696 z całym szacunkiem, ale nie spamuj w każdym wątku swoją aukcją. Poza tym chcesz sprzedać używany tablet za 280zł, który za nowy kosztuje 300zł - deal życia #-o

Odnośnie tematu, autorowi polecam rozejrzeć się za Ainolem Elf2 w cenie 300-340zł nowy, w tej chwili raczej nie ma wydajniejszego tabletu w tej cenie :slight_smile:

Piotrek2255 , widać nigdy niczym nie handlowałeś w życiu #-o [-X

Co do Ainolem Elf2 - to porażka ,jezeli szukać to coś innego

Skoro cena jest odpowiednia to dlaczego się tak męczysz ze sprzedażą? (Sorry, za OT) #-o

Miałeś Elf2 w ręce? Czy tylko tak komentujesz? Bo ja miałem GoClevera A73 i mam Elf2. GoClever naprawdę wypada przy nim słabo… nieporównywalnie.

Wierzę, że nie użyjesz argumentu, że Ainol i sam Elf2 to chińszczyzna :wink:

Elf 2 to całkiem fajny sprzęt, niestety ma pewne problemy z oprogramowwaniem, kupując go lepiej przygotować się że będzie trzeba poświęcić 1-2 dni na przetestowanie i wybranie odpowiedniego Romu, Polska wersja oprogramowania 0826 ma poważny błąd który potrafi zablokować aktualizację stanu wskaźnika baterii.

Jeżeli chodzi o wydajność to z filmami divx/xvid nie ma żadnych problemów, dead trigger działa płynnie na ustawieniach high.

Ja mam IDEOS S7 SLIM firmy HUAWEI. Korzystam z niego w przerwach od pracy i kiedy idę zapalić. Idealny do tego. Zapłaciłem za niego jakieś śmieszne grosze, około 300 złotych właśnie, jest dobry, wydajny, pamięci ma tylko 8GB, ale obsługuje karty pamięci do 16GB, więc to nie problem. Muszę przyznać, że wyglądem ustępuje jedynie iPadowi. Nie ma żadnych zbędnych zdobień, zwykły, prosty design. 7" wyświetlacz robi robotę. Można pograć, poczytać, pooglądać. Bateria trzyma długo. Aparat nie ma flasha i tylko 3.2mpix, ale ma też kamerkę z przodu do Skype na przykład. Polecam.

OT - kosz.