Tablet goclever quantum 785 i dziwna azjatycka aplikacja


(Alekpaw) #1

Witam, chciałbym się zapytać bo od kilku dni się głowię co to może być gdyż na samym dole w kategorii wszystkie znajduje się dziwna aplikacja z chińskimi znaczkami [bądź innego takiego podobnego języka] tu  screen tej aplikacji:http://i.imgur.com/8QRlXyz.jpg co to dokładnie jest? tablet mam niespełna 3/4 dni a pobierałem jedynie aplikacje które mają dużą ilość pobrań i też  z "topki"  skanowałem już avg i nic tam nie wykrywał [chociaż z tego co wiem to te antywirusy działają jak chcą ale sam nie  wiem..]. Z góry dziękuje za odpowiedź i pomoc!


(lordjahu) #2

Aplikacja zegara (widget) ?


(Alekpaw) #3

Witaj, dzięki za odpowiedź w temacie, czyli to jest po prostu zegarek systemowy w andku? bo dużo ma uprawnień tu kolejny screen do tego:  http://i.imgur.com/tZXcg6h.jpg [i więcej tam tego jest jeszcze] a co do zegarka to mam jeden zegar i on właśnie jest nad tą dziwną “azjatycką” aplikacją…


(lordjahu) #4

Zawsze możesz wymusić zatrzymanie.


(Alekpaw) #5

Tylko coś nie chcę się zatrzymać to, więc odpada ta opcja, naprawdę nie miał ktoś podobnej aplikacji czy styczność z tym? bo widziałem jeden przypadek w internecie no ale właśnie też średnio tam wytłumaczono [tam napisali wtedy iż to pakiet języków, ale ikona zegarka u mnie jest, więc chyba jednak to coś innego…].