Tablet Goclever tab a 104.2

Witam wszystkich. Mam problem z tabletem. Odłożyłem go w kat i tylko leży. Problem tkwi w tym że pół roku temu chciałem wgrać nowego softa wszystko pościągałem ze strony producenta. Zrobiłem wszystko krok po kroku jak było w opisie lecz instalacja softa się nie ukąńczyła, w połowie sama przerwała i od tej pory tablet się nie włącza przynajmniej jest wciąż ciemny ekran. W 100% tablet jest sprawny nie spadł wogule. I teraz nawet na stronie producenta i wogóle w necie nic nie ma żadnego oprogramowania. Tablet jak nówka szkoda żeby leżał . Proszę o pomoc

Spróbuj wejść w ten sposób w tryb recovery http://forum.android.com.pl/topic/111523-jak-wejść-w-recovery-mode-w-goclever-tab-r105bk/?do=findComment&comment=2078049 Jeśli się uda zrób wipe all data i sprawdź czy tablet ruszy. Jeśli android był źle wgrany to na pewno się nie uda, więc skopiuj prawidłowy system na kartę pamięci i zamontuj do tableta. W recovery powinna być opcja apply update from sd card, która odpowiada za instalację systemu.

W tym jest problem ze ja nic nie widze na tablecie matryca sie nie zalacza. Przed wgraniem softa bylo o.k wszystko działało i mateyca również ale po tym błedzie co wgrywałem to juz nie działa ekran

Podłącz tablet do komputera, i zobacz w menadżerze urządzeń, czy system w jakikolwiek sposób go wykrywa. Jeśli nie, to sprzęt jest nie do odratowania w domowych warunkach, i musi iść do serwisu.

Jak go wlacze pod kompa i chce tablet wlaczyc to piknie glosem komputer ze cos podlaczylem

ktoś pomoże z tym tabletem??