Tablet - Jak zrobić hard reset/wgrać soft?

Witam, dostałem od kolegi tableta, ponieważ chciał, żebym mu zrobił Hard Reset lub wgrał od nowa softa, ponieważ nie miał na to czasu, a ja trochę dysponuję, jest to tablet firmy Prestigio, ale dokładnie sam nie wie jaki to model dokładnie(na klapie z tyłu, nie jest napisane, a nie chcę dobierać się do baterii, bo nie mam odpowiedniego śrubokręta - są małe śruby). Więc chciałem zrobić hard reset(tablet jest podlaczony do ladowarki), na poczatek przytrzymuje Vol(+) i przycisk power, włącza się logo android 4.0 i tablet sie wylacza… wiec postanowilem powtorzyc, lecz jak sie pojawia logo 4.0, puszczam przycisk power, czekam i pojawia sie zielony robot(jak zawsze, tak jak normalnie włącza się tablet) i napis android faluje i normalnie tablet sie wlacza. Tak samo robilem z Vol(-) i nadal to samo, po prostu nie wchodzi android recorvery, a gdy robie bez ladowarki, to tablet sie wgl nie wlacza, gdy naciskam jakis przycisk z powerem, dlatego prosze was o pomoc, co ja mam teraz zrobic, koledze bardzo zalezy na tablecie, z gory dzieki :wink:

.

A tak w ogóle to ten tablet działa? O ile tak to model można sprawdzić w ustawieniach. I pózniej szukać sposobu na wgranie softu.Ustawienia i informacje o urządzeniu.