Tablet lenovo dziwne paski na ekranie

Witam mam problem, gdyż moja siostra dziś przychodzi do mnie i mówi, że coś się stało z jej tabletem.Jeszcze około 10 rano chodził bo grał na nim mój brat i mu się on rozładował podłaczył go do ładowarki i gdy moja siostra chciała sobie na nim pograć zobaczyła na nim  kreski Wszyscy mówią, że na niego nie nadepli,nigdzie im nie spadł.Już sam nie wiem co o tym sadzić może mieliście kiedyś taki przypadek.http://speedy.sh/ZmyuX/WP-20141230-002.jpg

Na zdjęciu nie widać aby sam ekran był uszkodzony mechanicznie np. pęknięty. Problem może dotyczyć taśmy łączącej ekran z płytą główną. Taśma może być uszkodzona lub mogła się poluzować. Na podstawie zdjęcia chyba nie da się nic więcej stwierdzić. Jeśli rzeczywiście nie ma żadnych oznak upadku czy innego uszkodzenia to śmiało wysyłaj na gwarancję o ile tablet jeszcze jest nią objęty.

Jest kupiony był około miesiąc temu więc wyśle go do odpowiednich służb :stuck_out_tongue:

Witam mam taki sam problem ze swoim i to nie mozliwe ze sam z siebie sie uszkodzil poniewaz moj miupadl na podloge ekran sie nie stłukł lecz pojawily sie paski i tak zwane lustrzne odbicie na wyswietlaczu dowiedzialam sie ze to moze byc problem z tasiemka od wywietlacza badz odczepila sie od plytki pod wyswietlaczem. wystarczy znisc do naprawy i beda wiedziec jak to naprawic…