Tablet manta mid02 - czarny ekran

Witam.

Wgrałem dziś do tabletu program chainfire 3d i po restarcie włącza sie tylko logo i potem już czarny ekran. Co robic?

Ten program wymaga roota. Miałeś zrootowany system?

tak miałem. Po rocie tablet sie zresetował i działał. Dopiero po Chainfire 3d.

Spróbuj zrobić factory reset z poziomu przycisków - nie znam tego tabletu

Jest jeden przycisk RESET ale on nic nie daje… A nie wiem jak zrobić factory reset…

Jak wspomniałem nie znam tego urządzenia, ale spróbuj uruchomić konsole na bazie innego medelu

cytat:

Można jeszcze przywrócić ustawienia z poziomu uruchamiania.

Wyłączamy urządzenie, przytrzymujemy przycisk BACK, włączamy urządzenie. Pojawia się „Android system recovery utility”. Podłączamy zasilanie – na wszelki wypadek. Wybieramy Factory reset (przyciskiem HOME), zatwierdzamy przyciskiem MENU – przywróci się system do poziomu nowego urządzenia.

Jak kolega powyżej nie mam pojęcia, która kombinacja działa na Mancie ale w przypadku tabletów Lenovo czy Samsunga istnieje opcja odpalenia konsoli ustawien fabrycznych poprzez wylaczenie tabletu poprzez jednoczesne wcisniecie klawisza Power + Podgłośnienie. Trzymamy te przyciski w trakcie resetowania sie tabletu i po pojawieniu sie loga producenta puszczamy. Potem nawigujemy z dwoch obrazkow na ten lewy i zatwierdzamy ( Nawigacja: Podglosnienie - lewo; Zciszanie - prawo). Klikamy przywrocenie ustawien fabrycznych i zatwierdzamy, ze chcemy usunac wszystke dane z tabletu.

Ten lub sposob powyzej winien dzialac.

Dzięki za podpowiedzi, ale żadna opcja nie działa. Nie wiem w ogóle czy ten tablet ma tryn recovery. Podpowiece coś jeszcze?

Też nie wiem.

Zadaj pytanie na forum:

http://www.manta.info.pl/forum/

może ktoś ci odpowie.

Ewentualnie serwis MANTY…

już wczoraj napisałem, ale bez odzewu jak narazie. Wydaje mi się, że padł bootloader, bo jak chciałem wgrać nowego ROMa z karty SD to nie wczytuje karty.

Czyli czeka cie serwis.

nie da się tego naprawić?