Tablet manta mid14 pęknięty ekran

Witam, posiadam tablet manta mid14, w którym pękł ekran. Znacie może jakieś sklepy gdzie mogę kupić taki ekran? Szukałem na sklepach(allegro itp.), samych ekranów oraz uszkodzonych tych tabletów, lecz nic oprócz szybki dotykowej (którą mam dobrą) nie mogłem znaleźć. I idąc podobnym tokiem myślenia, jeżeli bym kupił uszkodzony tablet tej samej firmy, lecz inny model będzie pasował ekran do mojego tabletu?

Być może tak, być może nie.

Możliwe, że takiego samego ekranu nie ma żadne inne urządzenie tej firmy a mają go urządzenia innych firm.

Skontaktuj się z serwisem tej firmy.

Czyli musiał bym rozkręcić go i zobaczyć jaki jest dokładnie w nim ekran, a później szukać po aukcjach podobnych… A znasz może jakiś sklep, gdzie da rade kupić nowy ekran do tego tabletu?

Nie podobnych ale takich samych.

W Polsce to być może tylko serwis producenta, poza serwisem - na 100% sklepy z częściami w Chinach.

Serwis jeśli będzie dysponował takim lub podobnym wyświetlaczem do takiego tabletu, powiedzą Ci żebyś odesłał go do nich, a oni odpłatnie wykonają naprawę - pytanie czy będzie się to w ogóle opłacało.

To pewnie rebrandowany chińczyk. Rozkręć go, spisz dokłądna nazwę podzespołu, poggoglaj gdzie był montowany. Potem rozglądaj się za zepsutym dawcą ze sprawnym ekranem tego typu albo szukaj częśći bezpośrednio u chińczyków np. przez ebay. Serwis będzie prawdopodobnie nieopłacalny, policzą sobie robociznę.