Tablet Manta MID701QC - potrzebny reset, blokada przez komunikat "Niestety aplikacja you tube została zatrzymana"

(Flowerania) #1

Zacznę od tego, że wiem jakie to badziewie, dziecko dostało w prezencie.

Tabet MID701QC jest zablokowany przez wiadomość "Niestety Aplikacja You Tube została  zatrzymana" , po naciśnięciu OK komunikat wyskakuje ponownie i nie mogę się   dostać do menu, ani podłączyć tableta do komputera przez USB, gdyż ten komunikat jest "na górze" wszstkich innych komend/komunikatów.

Jeżeli potrzebne jest podłączenie do komputera, to mam do dyspozycji laptopa z Windowsem 7 i 8.

Jak go zresetować?
Dodam, że tablet jest nowy, a na danych mi nie zależy.

Z góry dziękuję

(Dimatheus) #2

flowerania , na forum używamy polskich liter diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole każdego posta po lewej stronie) - wyedytować swój post w tym temacie. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,
Dimatheus

(kokoxD) #3

Poszukaj takiej małej dziurki a nad napisu reset. Wetknij igłę do tej dziurki i przytrzymaj 5 sekund.

Dziurka :smiley: Nie każdy tablet, ma taką opcję.
Spróbuj przywrócić tablet, do domyślnych ustawień. Są jakieś kombinacje przycisków, którymi można zrobić tzw. hard reset, ale przedtem musisz wyłączyć tablet.

Witam, sam miałem wiele problemów z podobnym modelem. Resetowanie do ustawień fabrycznych - przytrzymaj przycisk zasilania i jednocześnie naciskaj “Volume -”. Niestety oprogramowanie jest całe zbugowanie. Jedyny ratunek to root + ekstremalnie wycięcie wszystkich zbędnych aplikacji. 

Pzdr.

(Flowerania) #6

@CieroJak zrobić root? Pozdrawiam

@flowerania Witam, ja korzystałem z aplikacji iRoot. 

Pzdr.

(Kitas5) #8

Skoro tablet jest nowy to oddaj go na gwarancję, a nie cuduj z rootami. Okaże się, że root nie pomógł i po gwarancji.