Tablet nie przyjmuje poprawnego pinu

Wczoraj nastąpiła w moim tablecie Goclever Quantum 700 dziwna usterka tablet przestał akceptować poprawny pin za każdym razem, gdy podaje poprawny pin (na pewno pin jest poprawny) otrzymuje informacje, że pin jest niepoprawny.Dlatego następuje mój apel jak wyłączyć kod pin.

Przełóż kartę do telefonu i tam wyłącz pin.

 Nawet MacGyver nie jest wstanie tego zrobić, bo nie mam żadnej karty gdyż pin jest do ekranu.

@kitas5 Ten tablet nie ma telefoni GSM.

@lg1 Zostaje zrobić vol+ i power do recovery,a tam zrobić wipe data a potem reboot. Klawiszami vol + i vol- się poruszamy a power zatwierdzamy

Nie da się tego zrobić, gdyż nic się nie dzieje, gdy zrobię z minusem to mam tryb awaryjny sam napis i tam też nie mogę nic czynić.

Wyłącz tablet i zrób tą kombinacje , w moim goclever tab a73 po kilku razach udało się wejść.

Ale u mnie to nie działa mimo wielokrotnych prób.

Spróbuj cały czas trzymając vol+

Spróbuj też vol + vol- i power

Wszystko zrobiłem łącznie z resetem przez dziurkę i trzymaniem każdego klawisza.

Spróbujemy tak ściągnij biblioteki adb instrukcje znajdziesz w googlach potem powiem co dalej

Zadzwoniłem do Goclever i powiedzieli żebym wgrał nowe oprogramowanie.

Może też być ja chciałem żeby skończyło się na fabrycznych ustawieniach

To co proponowałeś było dużo niebezpieczniejsze dla tabletu na gwarancji.Udało mi się wgrać nowe oprogramowanie lecz straciłem wygląd Goclever-a i mam wygląd zwykłego Andka :frowning: ale po tym wypadku z pinem wiem jedno nigdy więcej nie ustawie pinu na tablecie.

No niestety nie masz racji

Wipe data obejmuje partycję /data i /cache a nie /system , więc za chiny tego nie uceglisz w ten sposób

Może nie ucegle ale nie będzie działało tak jak powinno pamiętam, jaki był problem z Rootem do telefonu LG do teraz nie wiadomo czy mam roota.

Przecież od tego jest ta aplikacja https://play.google.com/store/apps/details?id=com.joeykrim.rootcheck

Odpowiem tak telefon po zrobieniu “roota” nie zachowuje się tak jak opisał to autor poradnika.Nawet ludzi z forum Androida zgłupieli i nie byli w stanie wydać werdyktu.