Tablet nie widzi karty Micro SD

Witajcie,

 

Kupiłam tableta Prestigio Multipad 7.0. Mój problem dotyczy karty pamięci. Gdy ją włożyłam tablet w ogóle jej nie wyświetlił. Gdy próbowałam zrobić zdjęcie wyskakiwał komunikat, że mam włożyć kartę micro SD. Czy może mieć to związek z tym, że karta była w telefonie już przy zakupie i problem zniknie gdy kupię nową do tableta czy jednak coś nie tak z tym tabletem?

 

 

Przed założeniem jej do tabletu spróbuj zrobić format karty na komputerze, i wtedy założ i sprawdź. 

 

Pozdrawiam

Karta na komórce działała? Były jakieś problemy? Ile ma karta? Jaka pojemność? Jaka firma?

 

Pozdrawiam

Jutro sformatuję i dam znać.

 

Działała, bez problemów. Pojemność to 2 GB, a ten tablet może mieć do 32 GB. Co do firmy to właśnie nie wiem, bo ona była w zestawie z telefonem w sieci play i nie ma na niej nic napisane poza ‘Micro SD’. A tel. mam już sporo czasu więc nawet bym nie miała gdzie poszukać czy było coś na temat tej karty.

Czyli tzn. no name, 

powinno pomóc sformatowanie, czekamy więc - daj znać. 

 

pzdr

Póki co dzięki :slight_smile:

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Tak. Format powinien dać radę :slight_smile:

 

Pozdrawiam

Dziękuję Panowie, format pomógł :slight_smile: