Tablet nie włącza się

Witam, uruchomiłem tablet ponownie i nie włącza się.
Przytrzymałem wszystkie przyciski i nic, podłączam do ładowarki też nic, podłączyłem do komputera. Na komputerze pokazuje się komunikat system windows nie może rozpoznać urządzenia. A tablet nie włącza się.

Przed ponownym uruchomieniem działał ?
Jakie były objawy przed restartem ?

Podłącz na dłużej do ładowarki - może coś nie załapało.

Przed tym wgrałem recovery i po tym przestał działać, podłączyłem do ładowarki i nic.

no to jest dość istotne…
fajnie jakbyś napisał co to za tablet, jaki soft, jakie rec, cokolwiek by się przydało

Tablet LGV490 Android 5.0.2 Recovery przedtem nie było teraz jest takie: Philz_Touch_recovery_V490.

Jeśli robiłeś root KINGO, podepnij tablet do kompa i odpal na kompie Kingo. U mnie tablet jakoś wtedy wystartował :wink:

Komputer nie widzi poprawnie tego tableta…

Tablet jest ciepły i wydaje takie ciche bzyczenie.

Nie był czasem kiedyś zalany? Takie bzyczenie podczas, gdy jest podłączony może świadczyć o jakimś zwarciu lub dogorywającej baterii… i dodatkowo grzanie się w krótkim czasie to zła oznaka. Ja bym oddał go do jakiegoś serwisu GSM - niech sprawdzą, czy wszystko ok z baterią i modułem ładującym, ew. odczekał jakieś 24h i spróbował ponownie.

Rozumiem, że zabiłeś sobie urządzenie wgrywając recovery i ma czarny ekran, ale cały czas jest włączone? Brzmi katastrofalnie…
Najlepiej byłoby go najpierw jakoś wyłączyć… Albo przytrzymać przycisk power i wymusić reset. Wtedy wejść do trybu download, wciskając odpowiednią kombinację klawiszy i wgrać cały system przez komputer z urządzeniem podłączonym na USB. System musiałbyś znaleźć w internecie idealnie pasujący do Twojego modelu urządzenia.
Jeśli urządzenie jest nowe, możesz zaryzykować oddanie na gwarancję, raczej nie będą wnikać. Potem już nie próbuj wgrywać recovery jak wróci z serwisu…

Na razie go na półkę odstawiłem. Dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia.