Tablet ntt 528 i modem 3g usb?


(zdzisiekZklanu) #1

Czy komuś z was udało się podłączyć modem 3g z tabletem ntt 528 Android 4.1

, zamówiłem już przejściówkę z mini usb na usb po to by podłączyć modem 3 g HUAWEI E169 tylko pytanie czy to możliwe ??


(SilberPunkt) #2

Instrukcji obsługi nie masz?

:roll:


(dragonn) #3

https://www.xda-developers.com/android/ ... gle+Reader poczytaj, ale bez ingerencji w soft się nie objedzie.


(zdzisiekZklanu) #4

nie znam ang... mam instrukcje 2 stroną a na ten temat nic nie ma w niej po za tym w opcjach sieci nie mam możliwości konfiguracji APN , jest tylko tryp samolotowy i VPN


(dragonn) #5

Przetłumacz sobie w translate, powinno dać radę zrozumieć co masz zrobić, w instrukcji na pewno tego nie będzie bo producent na pewno takiej opcji nie przewidział. Powiem na początek - zacznij od zrobienie roota, bo bez tego nic nie zdziałasz.


(zdzisiekZklanu) #6

Ogólnie nie chce sie za to sam zabierać bo pojęcia O TYM NIE MAM a nie chcesz nic popsuć , może prościej oddać to do serwisu ?? a co do tłumaczenia brałem to pod uwage ale tłumaczenie jest bardzo słabe .


(dragonn) #7

W serwisie ci takiego czegoś nie zrobią (przynajmniej wątpię w to), chyba że trafisz na jakiegoś hobbystę który się na tym zna.


(zdzisiekZklanu) #8

rozumiem , próbowałem to zrobić programem http://www.unlockroot.com/download.html ale nie widzi mojego tabletu , debugowanie usb mam włączone , przy pierwszym podłączeniu do pc po włączeniu debugowania usb nie zainstalowały się wszystkie sterowniki http://www62.zippyshare.com/v/31133837/file.html czy to może być przyczyna tego ze program nie widzi tabletu ?? może jakiś inny program użyć ??


(dragonn) #9

Tak, brak sterowników będzie tym skutkować, musisz zainstalować całe Android SDK Platform Tools - powinno mieć sterowniki, co do root to ja bym na początek spróbował http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=803682 sprawdzona aplikacja chociaż nie musi koniecznie zadziałać z twoim tabletem.


(zdzisiekZklanu) #10

zainstalowałem android sdk tools plus update i w menadżerze urządzeń tablet widnieje jako Android Phone , co do programy który poleciłeś do rotowania sytuacja wygląda tak

brak odpowiedzi

jakieś sugestie ??


(dragonn) #11

Uruchomiłeś program jak administrator? Jeśli to nie pomoże to za bardzo nie mam już pomysł - możesz się zapytać na forum.android.com.pl, może tam będzie ci ktoś w stanie pomóc (niestety nie mam twojego tabletu tak że pomagam trochę po omacku, czasami są jakieś specyficzne sposoby zrootowania urządzenia).


(zdzisiekZklanu) #12

rozumiem popytam, sprawdzę jeszcze jako administrator thx