Tablet overmax qualcore 1010 a play online

Witam,

Prosze o pomoc!

Zakupilam tablet overmax qualcore 1010 oraz modem 3g z karta sim play online. W zestawie byla przelaczka z micro usb na usb a wiec jest mozkiwosc podlaczenia modemu z play. Gdy podlaczam modem wyskakuje komunikat na tabkecie 3g dongle pluge kecz jest wszystko wyszarzone jedynie jest mozliwosc sprawdzenia jaki modem jest kombatybilny z tym tabletem ( ten ktory ja mam modem jest na tej liscie ).

Prosze o pomoc jak zesparowac ten modem z tabletem aby dzialal internet, dodam ez ze w ustaieniach nie mam opcji jak “dane sieci komorkowej” wiec to chyba nie takie proste. Prosze o pilna pomoc :frowning:

Dziekuje!!

Przejściówka USB może być zwykła lub OTG .

nie znam się jaka jest jaka ale w każdym razie napewno działa poprzez tą wejsciowkę bo jak ją podlaczam z modemem do tableta to miga na modemie niebieska dioda a na tablecie sie wyswietla komunikat dongle plugged pozatym ta przejsciowka byla w zestawie wlasnie do modemu zewnetrznego np. huawei e3131. 

 

wiec to napewno nie kwestia przejsciowki :( 

pomocy!

To ja jednak użyłbym “normalnej” . Jak nie ma “normalnego” USB w tablecie to nic z tego nie będzie .

Zmieniłam modem na kombatybilny ktory wyslali mi z pomocy technicznej i wyswietla mi sie teraz " karta sd uszkodzona " co mam zerobić? 

W czytniku modemu jest karta ?

Tak oczywiście w modemie jest karta Play na abo. 

A może mi Pan napisać krok po kroku jak to zrobić? Kompletnie się na tym nie znam i dużo by mi dała taka instrukcja. 

mendarles89, na forum używamy polskich znaków (ą, ę, ś, ź, ć itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.