Tablet Pentagram - problem z aktualizacją

Witam wszystkich.

Posiadam tablet Pentagram Tab 9.0  P5321 (system Android 4.2.2). Został on zakupiony niedawno. Cały tablet działa dobrze, prócz aktualizacji.

Oczywiście tablet posiada aplikacje odpowiedzialną za aktualizację, lecz niestety po uruchomieniu jej i wybraniu opcji “aktualizacja przez internet”

po chwili pojawia się komunikat “serwer niedostępny”. Internet w tablecie działa poprawnie (Wi-Fi). Sprawdzałem na stronie Pentagramu, ale nie znalazłem żadnego

oprogramowania czy aktualizacji do tego modelu. Czy ktoś spotkał się może z podobnym problemem?

Witam, ja mam starszą wersje tabletu. Skoro nie ma nowszego oprogramowania na stronie Pentagramu najprawdopodobniej nie jest dostępna jeszcze  dla tego modelu

napisałem zapytanie do pomocy technicznej czy jest jakikolwiek firmware do wgrania/zaktualizowania - odpowiedź była że nie mają takiej informacji. ja mam ten problem, że sobie go ucegłowiłem chociaż mam dostęp do recovery.

 

co ciekawe na stronie http://download.pentagram.pl/index.php?dir=pl%2Finne%2FOTA%2FTAB9%2F leży jakiś firmware ale nie da się go wgrać