Tablet PENTAGRAM TITAN Problem ze sterownikami

Witam Mam mały problem:

Nie potrafi mi się za żadne skarby zainstalować tablet na moim komputerze. Pracuje na systemie Windows Vista x64bit. pisałem nawet z tym problemem do producenta i odpisał mi ,że u niego wszystko się ładnie instaluje. Proszę o pomoc.

EDIT:

z początku sterowniki nie chciały mi ruszyć ale zmieniłem w ustawieniach zgodność systemu na 2000 lub xp (próbowałem na jednym i na drugim) na zgodności na 2000 instalacja przebiega tak jak powinna, czyli jest instalacja i restart kompa automatycznie. Na zgodności systemu XP jest tak ze instalacja się skończy ale już system się sam nie restartuje. Jak wkładam wtyczkę USB z tabletu to wyskakuje mi okienko ze wykryto nowy sprzęt, daje tam na zainstalowanie sterowników automatycznie, system potwierdza mi zainstalowanie sterowników. Po zrestartowaniu systemu jest znów to samo i tak w kółko. Tak samo się dzieje jak zainstaluje sterowniki manualnie.

w czym może być problem?

Pozdrawiam

NoSkill ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

re