Tablet PMT-43.WiFi problem z widocznością w PC


(Jasocek) #1

Witam.

Wczoraj doszedł do mnie tablet, który podany jest w temacie. Jest to niemiecki szajs bo inaczej tego nazwać nie mogę. W każdym bądź razie, mam problem z podłączeniem tego do komputera. Sprawdzałem na trzech kablach USB i 2 komputerach - wszędzie to samo - nie widzi dysku przenośnego. Sterowniki zainstalowały się (a bynajmniej tak uważam) poprawnie. W opcjach tabletu zaznaczona jest opcja debugowania USB i nic. Aczkolwiek w urządzeniach i drukarkach wyświetliło się od tego coś o nazwie - Android (zamieszczone będą poniżej ss'y) Niby ten tablet jest podłączony jak widać w nim, ale kiedy klikam prawym na owe urządzenie i najeżdżam na opcję ''Przeglądaj pliki" dysk "G" jest zaznaczony jako nieaktywny. Czy ktoś jest w stanie mi jakkolwiek pomóc?

PS.

Tablet nie kupowałem, zwyczajnie mamuśka podesłała mi go od siebie - jest nowy.

SS:

SS2:


(WooQash) #2

Nie wiem czy coś o rozmiarze ekranu 4.3’’ można nazwać tabletem, ale cóż. Ot mała dygresyjka :wink:

Wracając do tematu po podłączeniu do komputera powinno w pasku powiadomień pojawić się coś takiego jak ‘Połączenie przez USB’ lub podobne jeśli jest w innym języku, ale na pewno nic z debugowaniem to nie ma wspólnego. Musisz kliknąć w tą opcję którą wymieniłem i następnie kliknąć ‘Włącz nośnik USB’. Wtedy w komputerze powinien się uaktywnić ‘Dysk wymienny’.


(Jasocek) #3

Sęk w tym, że takie coś mi się zwyczajnie nie wyświetla. Próbowałem z debugowaniem usb, bez debugowania usb - nic zero, nul. :x


(WooQash) #4

A karta pamięci jest włożona / widoczna?


(Jasocek) #5

Karty włożonej nie ma - jutro dokupuję.


(WooQash) #6

Bez karty pamięci tryb nośnika USB nie jest obsługiwany.


(Jaro070) #7

A na tablecie co się wyświetla?