Tablet Quer 7" Joy 701 V.2 jako Smart TV

Witam,

 

Chciałbym tanim kosztem zaopatrzyć telewizor Sony Bravia 32 w “Smart TV” Pomyślałem, że najprostszym rozwiązaniem będzie kupno tableta z wyjściem hdmi i na stałe podłączyć go do telewizora. Na allegro upatrzyłem tablet z tej oto oferty: http://allegro.pl/ta…5865967754.htmlCzy ten tablet spełniłby taką funkcję? Chciałbym na nim zainstalować Kodi i zainstalować w nim aplikacje youtube oraz popularną wtyczkę sd team z telewizją oraz iplą. Router mam w pokoju obok chyba nie powinno być kłopotu z zasięgiem. Odradzacie, polecacie takie rozwiązanie? 

Lepiej zobacz dowolny android box, który też jest na androidzie i pozwala rozszerzyć tv o funkcje smart.

Android box mnie nie interesuje, tablet miałby więcej zastosowań. Tylko nie wiem czy ten model dałby radę z kodi by wszystko działało płynnie, najwyżej kupię jeśli nie spełni oczekiwań to zwrócę.

Jeśli już kupować to coś lepszego niż stary, powolny cortex a7 i ledwo 512MB co na androida jest stanowczo zbyt mało. Coś w stylu choćby galaxy tab 3/4. Do tego adapter mhl - hdmi (od razu pełnowymiarowe). 

Masz rację, ale galaxy tab 3 to juz koszt ponad 300 zł

Co sądzisz o tym sprzęcie? Ma ciut lepsze parametry

http://allegro.pl/tablet-8-ips-3-2ghz-32gb-hdmi-wifi-bt-3g-2xkamera-i5912749994.html

Jakość adekwatna do ceny czytając opinie z Ceneo. Na jakieś wsparcie na niemieckich forach można liczyć. Jeśli nie możesz dołożyć więcej to już raczej nic nowego, lepszego nie znajdziesz. 

Zamówiłem tego Trekstora Surftab Ventos 8.0

Łączenie przez hdmi działa, przeglądarka ma zainstalowanego flasha także wszystkie filmy odtwarza zadowalająco. XBMC w wersji 12.3 działa tylko szkoda, że materiały w 720p mają spadki fps od 15 do 20 i raczej tego nie da się oglądać. Klawiatura dotykowa trochę szwankuje, bateria raczej kiepska. Generalnie jak za cenę 150zł- polecam. 

Klawiaturę można zmienić, to otwarty android przecież. Xbmc jest już nierozwijane, obecna wersja to kodi 15.2.

Tak, tylko, że z androidem 4.1.1 kodi nie jest kompatybilne. Ok temat wyczerpany można zamknąć.