Tablet Samsung Galaxy Note 10.1 problem z konfiguracją sieci

Dzień dobry wszystkim odwiedzającym mój post. Na wstępie chciałbym życzyć wszystkiego najlepszego, rodzinnej i magicznej atmosfery, bogato nakrytego stołu i przede wszystkim szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia. A teraz chciałbym przejść do głównego wątku. Chodzi o tablet samsung galaxy note 10.1, jak wyżej w temacie. Mam problem z konfiguracją sieci. Zupełnie się na tym nie znam i proszę o pomoc, ewentualnie jakieś wskazówki.

Pozdrawiam!

“Problem z konfiguracją sieci” - to dość ogólnie powiedziane. Czym się objawia problem? Nie potrafisz tego zrobić, czy w którymś momencie jest jakiś błąd?

nie potrafię tego zrobić w tablecie nie widzę sieci ktora jest na komputerze

Czy tablet w ogóle widzi jakąkolwiek sieć?

tak widzi kilka różnych sieci ale nie są moje np jest siec ktora ma duzy zasieg lacznosci bo az 4 na 5 kresek ale nie moge sie podlaczyc poniewaz wymaga hasla

Dodane 24.12.2012 (Pn) 20:43

Jest jeszcze jedna opcja “dodaj sieć” ale nie wiem co tam wpisać. Wyskakuje nowe okienko SSID sieci i puste pole do pisania jakiejś wartości

odwrócone7iedem , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

OTy - kosz.

Na komputerze z Vistą wpisz w uruchom: ncpa.cpl - tam jest nazwana sieć z której korzystasz, jeśli bezprzewodowa to jest tam jej identyfikator właśnie SSID i zabezpieczenia tej sieci.

dziękuję wszystkim pozdrawiam!