Tablet Shiru Shogun Power problem z włączeniem

Witam, mam taki problem dostałem na 18 nastkę wczoraj tableta firmy jak powyżej i włączyłem go na chwile, wszystko ładnie działało, wyłączyłem go i teraz nie mogę go włączyć, nie wiem czemu i co jest przyczyną… Próbowałem podłączać do ładowania zero reakcji, nie wiem co się stało, proszę o pomoc.

Sprawdź na stronie producenta czy jest dostępna jakaś aktualizacja oprogramowania - firmware. Miałem sytuację z odtwarzaczem mp3, że bateria wyczerpana, ładowarka firmowa (specjalnie jak łoś kupiłem za cenę prawie nowego odtwarzacza), a badziew nie działa. Okazało się że jest jakiś upgrade oprogramowania. Podłączyłem odtwarzacz do kompa, ściągnąłem firmware, zainstalowało się i mp3 powstał z martwych.

Spróbuj podłączyć tablet do komputera, powinieneś mieć kabel USB-microUSB. Być może samo podłączenie spowoduje szukanie upgradu firmware, a jeśli nie - jak napisałem powyżej - sprawdź na stronie producenta. Może też upgrade być za pomocą karty pamięci (jak aparat foto lub kamera).

Na marginesie - nie napisałeś czy załadowałeś do pełna baterię - producent mojego tableta (taniego) zaleca naładowanie do pełna baterii przed pierwszym uruchomieniem.

Powodzenia.

Dzięki już działa, dokładnie z ładowaniem był problem, tzn. że trzeba było podłączyć, dzięki za NORMALNĄ i wyczerpującą odpowiedź.