Tablet z Windowsem wybór

Witam. Mam takie pytanie do was. zastanawiam się nad kupnem tableta z klawiaturą z systemem Windows co byście wybrali Acer Aspire Switch 10 czy Asus Transformer Book T100TAF? Chodzi mi o używkę oczywiście do 400zł

Oba komputery to w zasadzie nieużywalne dzisiaj śmiecie, z linuksem jako tako, jeszcze działają, ale i tak zbyt wolno. To się nadaje np. do puszczania muzyki. Przeglądanie Internetu na tym to już katorga.

No mi chodziło coś to obejrzenia filmu diagnostyki auta. Coś małego porecznego szukam

Czy to ma obsługiwać jakieś urządzenia diagnostyczne, czy tylko do filmów?

No dobrze by było program Delphi obsługiwało…Takie coś do 12cali bo i w pracy jakiś film obejrzeć w nocy

Tablet to w tej cenie raczej zapomnij sensowny, laptop to np. HP 2170p powinieneś jakiś wyrwać do tego celu.

Oba to śmieci nie nadające się już do niczego.

Lenovo ThinkPad x201 tablet lub x220 tablet powienien zrobić robotę po przeszczepieniu nowej baterii, 8GB ramu i SSD.
Ale nie będzie to kosztować 400 a jakieś dwa razy tyle.

To się chyba raczej na pewno zdecyduję na coś z Androidem jak ma mi służyć do filmów większości czy muzyki

Za 400 z Androidem też syf będzie. Telefon za 400 to padlina, przecież tablet droższy w produkcji, bo większy ekran, bateria.