Tablice rejestracyjne

witam. ja to mam pecha.wracam z roboty a tu w moim autku nie ma tablicy rejestracyjnej.same kurka złodzieje i banda. i mam pytanko? czy teraz po zgłoszeniu na policji,w wydziale komunikacji wydadza mi duplikat tablicy czy musze kupic caly komplet z nowym numerem,dowodem itd.bardzo prosze o odpowiedz…

Z tego co wiem, dostaniesz świstek i zasuwasz po nowe tablice i nowy dowód. No i oczywiście za nie płacisz… Pytanie czy ukradli obie czy jedną, jeśli jedną to masz szansę, jeśli dwie to cały proceder murowany.

Współczuję, Krogulec też nie dawno miał ten sam problem.

tylko jedna mi ukradli,ta z tylu… banda decydentów

zgłoś na policje jak najszybciej , być może ktoś z użyciem twojej tablicy może dokonać jakiś przestępczy wybryk.

juz zgłoszone… w policji sie nie spiesza-czekałem 1.5 godziny aż w końcu przyszła mila pani sierżant i nawet milo sie zrobilo…

:shock: :shock: poszedles zglosic kradzież, czy na radnke :smiley:

kradzież oczywiscie… :mrgreen:

Jeżeli nie miałeś tablic unijnych to wymieniasz obydwie.

Tylko po co komu jedna tablica rejestracyjna? Może to jacyś koledzy twoi ze szkolnych lat, którym podpadłeś?

Złączono Posta : 30.06.2006 (Pią) 19:55

A tak apropo(jakkoliwek sie to pisze), to jakie tablice wolicie te stare z polską flagą, czy te z gwiazdką unijną? Dzisiaj na Onecie był właśnie artykuł, działacze LPRu zbierają podpisy za zniesieniem tablic z gwiazdką bo nie są one obowiązkowe (w Angli zachowały się z flagą państwową).

a ile to teraz kosztuje??? 2 tablice,naklejki i dowód??? i jeszcze w oc trzeba zmienic nowe numery! !!

W wydziale komnikacji zapłacisz ok. 200 zł

OC - to sprawa odrębna