Tacens Valeo III 500W czy OCZ ModXStream Pro 500W 80+

Który z wyżej wymieniowy zasilaczy wybrać?

Poszukuję zasilacza w okolicach 250zł i najlepiej modularny stąd te dwie sugestie…

OCZ-Mam 600 modularną.

A jak z kablami? Faktycznie cholernie sztywne??

Kable są odpinane.Ale nie powiedziałbym że są “cholernie sztywne” może trochę twarde.Ale to pewnie dlatego że każda wiązka jest opleciona plastykiem.Za to w obudowie jest ład i porządek :slight_smile: .Polecam OCZ.

A jak z głośnością pracy??

Komp stoi pod biurkiem jak w nic nie gram to zasilacz prawie wcale się nie grzeje wywiewa (może to dziwne ale dość chłodne powietrze),może dlatego że mam dobrze wentylowaną obudowę.Dopiero jak zagram np.w metro2033 to zaczyna trochę głośniej się kręcić ale jest znośnie.

I jeszcze mam jedno pytanie, bo gdzieś wyczytałem,ze może być problem z “dociągnieciem” kabla jeśli PSU jest na dole obudowy…prawda?

Może taki problem występuje przy wysokiej obudowie.Ja nie miałem takiego problemu,każdy kabel sięga wszędzie i to z zapasem.

Dzieki za informacje.

Zacznę w takim razie poszukiwania tego egzemplarza.

W esc kupiłem swój.Potrzebujesz 500 http://www.esc.pl/product_info.php?cPat … s_id=15181

Zdecydowanie OCZ.

Jedynym minusem w moim zasilaczu jaki się dopatrzyłem to trochę za krótkie kable chociaż mi wystarczyły.

Tak jak piszę dorcel21 wywiewane powietrze jest chłodne. “Plaster miodu” również.