TachoSpeed , jak zrobić kopię?

Witam.

Czy ktoś może kiedyś miał doczynienia z programem Tachospeed ? W moim służbowym komputerze zainstalowany jest program TachoSpeed , który służy mi do skanowania wykresówek kierowców , zczytywania kart , wydawania zaświadczeń itp. Wszystkie zczytane wykresówki z 4 lat mam na komputerze . Niestety mój komputer przez ten czas jest tak “zawalony” śmieciami , że przydało by mu się przeinstalowanie systemu.

Moje pytanie do osób które pracowały na tym programie , lub mają dużą wiedzę jeżeli chodzi o ten program. Które pliki mam skopiować , które foldery , przed reinstalacją systemu , aby nie skasowac danych z kilku lat .

Może na początek warto posprzątać w komputerze zamiast ryzykować nawet częściową utratę tych ważnych danych?

Jeśli jednak chcesz koniecznie wykonać reinstalację systemu, to zadaj pytanie do producenta programu http://tachospeed.pl/kontakt/

Za duże ryzyko samemu kombinować.

dziekuję , chyba masz racje , to za powazne dane , aby coś samemu kombinować , zrobie tak jak poradziłeś z producentem … jak sobie przypominam , to z samym zainstalowaniem oryginalnego oprogramowania Tachospeed , też były ważne i skomplikowane operacje … więc nie warto. Dziekuje za pomoc , pozdrawiam.

Ale posprzątać możesz sam z pomocą specjalistów w tego forum.

Załóż wątek w dziale bezpieczenstwo-f16.html, zamieść logi z programu OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741 tylko napisz, ze posiadasz ten program z bardzo ważną bazą danych