Tagi H3 i H4 na stronie

Robię sobie stronę powoli i kombinuję jak ugryź kwestię wyświetlania tematów/wpisów na stronie.

Mam taki “problem”. Chciałbym, aby tematy były wyświetlane losowo w jakimś sliderze i tutaj tutaj jak wiemy google jak i inne boty widzą różne nagłowki.

  1. Nie zgłupieją boty, które indeksują stronę jeśli co wejście będą widziały inne nagłówki H3 i/lub H4 ?
  2. Nie wpłynie to negatywnie na indeksowanie strony ?

Wiadomo, nie mam szans bez zaplecza kupy kasy na wybicie się z tłumu itp, ale tak pytam, aby google i inne boty się nie obraziły i rzadziej oglądały stronę. Nie chcę też, aby boty oceniły takie zmiany za negatywne.

Mowa o H3 i/lub H4 bo, H1 i H2 będą stałe. Mowa takze tylko o stronie głównej, na podstronach będzie ładnie H1, H2 itp bez zmieniania.

Nie, nawet lepiej. Dodanie postów i wyświetlenie zmiennej listy 3 ostatnich w sliderze podnosi współczynnik “aktualności”.

Będzie lepiej.

Da się zrobić, udostępnij na FB, poproś znajomym o podobnym hobby o udostepnienie, dodaj linki w swoich profilach w Social Media, jak masz konta na forach to w sygnaturki i kilka linków na start masz gratis. To całkiem legalne, możesz na swoim koncie chwalić się swoja stroną. Gorzej jakz ałozysz 50 kont jutro na forum i wrzucisz 50 postów “najlepsze żarufki u Józka”. :wink:

1 polubienie