Tajemna organizacja na forum - "Społeczność"

“Społęczność” nie ma uprawnień admi/mode-racyjnych ktoś fizycznie to robi.

Chciałbym wiedzieć gdzie można znaleźć ślad takiego gostka który robi między innymi takie świństwa.

Chamski, personalna wycieczka i nie na temat , post świeci w oczy a odpowiedź na niego została ukryta.

W moim przypadku to nie pierwszy taki numer.

Gdzie jest ślad, informacja kto to wykonał?

Jeśli się mylę i jest jakiś mechanizm społecznościowy poprzez który “społeczność” wybiera/głosuje na dany post za jego "oflagowaniem " i ukryciem, a po przekroczeniu progu oddanych głosów to zostaje wykonane,
uprzejmie proszę o dokładny opis tego mechanizmu, sposobu jego stosowania przez użytkownika i progów kwalifikujących.

Nie ma konkretnej osoby odpowiedzialnej za takie działanie. Jeżeli społeczność oznaczy (oflaguje Twój post), to zostaje ukryty. Flagowanie postu możesz znaleźć przy każdym poście w trzech kropeczkach.

1 polubienie

Naprawdę się nudzisz …

3 polubienia

Nie nudzę się lecz nie lubie chamstwa i góralskiej muzyki a zwłaszcza jak węże pierdzą.

OK, jaki jest tryb odwoławczy bo jak widać “społeczność” potrafi “łączyć swe talenty owcze w stada wzajemnej aprobaty” nie zawsze pod flagami uczciwej oceny - chamskiego postu pucomana nikt nie oflagował, ja również tak by było dokładnie widać kim jest i na co go stać.

Zauważyłem, że osoby z wyższą rangą mogą ukrywać posty samodzielnie, w innych wypadkach musi kliknąć kilka osób, ale ostateczna ocena w każdym pozostaje moderacji.
Informacje o zasadach działania Discourse znajdziesz na stronie producentów https://www.discourse.org/

Dokładnie tak to działa. Ludzie tworzą stada (społeczności). Cała nadzieja w Dżesice :slight_smile:

Stawiając znak równości pomiędzy społecznością a stadem dokonujesz określenia intelektualnego społeczeństwa. Mojąc na uwadze to co robią decydenci by nadal być decydentami co jest równożnaczne w obecnym stanie ustrojowym z przypodobaniem się stadłu można jednoznacznie stwierdzić że demokracja to najgorszy z ustrojów.
Precz z funkcją oflagowywania! :slight_smile: :slight_smile:

Psychologia tłumu wszystko wyjaśnia :slight_smile:

ps. społecznościowe flagowanie postów na forum to nie jest demokracja tylko technokracja :wink:

@Kowa1a przyszłeś nie wiadomo skąd i robisz niepotrzebną burzę. Na co Ci to?

Gorzej jak Dżesika założyła sobie profil Kowa1a

3 polubienia

Tłum, tłuszcza to obce mi pojęcia. Ten którego tam ciągnie powinien poczytać myśliciela z Królewca który twierdził że

inteligentny człowiek ma wystarczająco dużo zajęć żeby wypełnić, a nawet przepełnić, nimi samotność.

Gdyby nie wpis

co do tej technokracji to nie miałbyś racji.

A skąd Ty przyszedłeś to niby wiadomo?
Nigdy nie delektowałeś się świeżą oczyszczoną przesączoną ozonem atmosferą po burzy?

Dżesika, Ty już lepiej nic nie komentuj na forum i nie zakładaj nowych tematów.

No i mamy genialną reakcje tłumu który się zbratał własnym poziomem.

I elitarnego forum które mu wtóruje

Życie…

Trochę już żyję, i to w dwóch a rozdzielając komunizm i socjalizm nawet w trzech, ustrojach.
Więc życie tochę znam i pozwole sobie się nie zgodzić.
Moim zdaniem właściwa odpowiedź to regres.

Czego w takim razie szukasz tutaj, wśród stada anonimowych awatarów?

4 polubienia

To co Ty tutaj robisz? Sugeruję uruchomić sobie własne forum na jakimś serwerze, nie podłączonym do Internetu.

ps. Tak to jest kiedy się szybciej pisze niż czyta co wyżej inni napisał ;)))

2 polubienia

Pinć złoty tu kiedyś zgubiłem … kto by pomyślał że tyle nożyc weźmie do sibie to uderzenie w stół.

3 polubienia