Tak-Tak T-Mobile, a inne sieci

Witajcie,

obecnie jestem w Tak-Tak T-Mobile będzie to już 9 rok.

Obecnie na koncie Tak-Tak mam 350 zł. Planuję przenieść się do innej sieci, konkretnie moją uwagę przykuwa oferta Play Fresh. Jak ją oceniacie ? Czy zasięg będzie podobny, wiem że podobno sygnał uzupełnia się z Plusem. Czy będę zadowolony ?

Zapewne pieniędzy nie da się przenieść z konta na konto Playa ?

Wykorzystaj swoje środki które masz na koncie.Przy przenoszeniu przepadną.Zdecydowanie lepsza oferta w porównaniu do Tak Tak. Koszta mniejsze,czy to minuty czy sms.Jedno doładowanie przedłuża ważność konta na cały rok,co w porównaniu do oferty Tak Tak daje wymierne korzyści finansowe.Zasięg Play nie jest zły.

Jak mam to rozumieć ? :stuck_out_tongue:

Że wejdę do budynku i stracę zasięg, czy, że na pewnym obszarze nie będę go miał wcale ?

Ja jeszcze nigdy nie straciłem zasięgu a jestem w Play już 2 lata. ustawione mam, żeby sygnał był pobierany z nadajników Plusa i wszystko hula. Nie wiem dlaczego ludzie piszą, że Play ma słaby zasięg… przeważnie są to osoby, które w życiu nie były w Play. A co do oferty to tak, Play Fresh to obecnie najlepsza oferta, wystarczy sobie porównać z innymi.

Ok, rozumiem.

Nie rozumiem tylko jednej kwestii, dlaczego T-Mobile nie może mi wypłacić moich pieniędzy ?

Przeniósłbym się już dawno temu, ale… środków szkoda…

PLAY ma najlepszy zasięg na rynku. Mają roaming Plusa na cały kraj i dodatkowo Orange w Przemyślu i okolicach. Swoich BTSów mają jeszcze mało.

Niektóre telefony mają kłopot z przyłączeniem do sieci kiedy przechodzi Play do Plusa i odwrotnie, stąd ten mit o zasięgu Play.

Jak wyżej napisano - warto wtedy ustawić ręcznie sieć Polkomtela.

Większość BTSów Play ma złą konfigurację.