Taki mam problem


(Czarkowyczarek) #1

Nie moge dac sobie rady z tym problemem http://screenshot.sh/mFzH2U9JhdrFg czy jest ktos kto sie zna na tym bo ja jestem fioletowy z tego tematu


(j24) #2

Zbyt szczegółowo to sprawy nie opisałeś. Można się domyślać że masz Windows XP - tak strzelam po wyglądzie pulpitu. Jaki masz komputer - specyfikacja ani słowa. Można tylko się domyślać że stary bo masz kontroler ATA. Czy potrafisz instalować sterowniki do płyty głównej w sposób świadomy?? i wiele innych pytań.

  1. Jeżeli to rzeczywiście komputer 10 - letni to nie wykluczone że była płyta ze sterownikami do płyty głównej, więc wystarczy jej użyć.

  2. Koniecznie trzeba znać symbol płyty głównej - jest naklejka na płycie - aby szukać w internecie

  3. A tak na koniec czy te błędy tylko istnieją jak na załączonym obrazku czy rzeczywiście dają jakieś wymierne problemy - głos jest czy go nie ma?


(tomek_sc) #3

Nazwę płyty głównej i chipset odczytasz np. za pomocą programu CPU-Z - zakładka mainboard. Musisz podać jeszcze jaki masz dokładnie system operacyjny. Ze zdjęcia wynika, że brak w nim zainstalowanych sterowników do płyty głównej - VIA.


(Johny) #4

Podaj model płyty,wygląda na problem ze sterownikami.CPU-Z zakładka Motherboard.


(Semtex) #5

 Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w lewym dolnym rogu Swojego posta otwierającego wątek. Dziękuję za uwagę.