Takiktoś - rasizm wobec Polaków na DP!

Bądź co bądź @tomekb powinien reagować (https://www.dobreprogramy.pl/Mechaniczne-zegarki-maja-siecoraz-lepiej-nawet-bez-funkcji-smart,News,80995.html#komentarz-2157538) - za wulgaryzmy powinien sobie jegomość odpocząć od dp na jakiś czas.

6 polubień

Po co? To napędza odsłony, a przecież to jest najważniejsze. Na tym przykładzie widać jak działa tutaj moderacja (tak, wiem, weekend, wolne, sratytaty).

3 polubienia

Oczywiście, że tak - pomysł Tomka na forum w stylu HydePark poszedł w złą stronę.

2 polubienia

@danyll masz rację że taka treść nie powinna pojawić się na lamach portalu, ale to już wina administracji że nic z tym nie zrobiła. Ale nazywanie tego rasizmem to lekka przesada.

Badałeś / wiesz ? :slight_smile:

1 polubienie

Tia … To taka sama prawda jak to, że jesteś kulturalny i szanujesz zdanie innych.

3 polubienia

Zastanawiam się, dlaczego ten temat jeszcze wisi, tu na forum :confused: Temat dawno powinien być usunięty.

Tak też właśnie zrobiłem. Jakoś nie mam ochoty czytać idiotycznych wypocin frustratów.

2 polubienia

Tylko że całość tego tematu dotyczy komentarzy na portalu DP, a nie na forum.
Jak widzę Lisek już wykasował te “wypociny” i bardzo dobrze.

1 polubienie

Taa, tylko komentarze w newsie nie chcą się załadować… po takiej interwencji…

Nawet do kościoła chodził :smiley: a wszystko przez to, że go nie przyjęli do akademii sztuk pięknych. chciał być malarzem. Jest jedna ważna rzecz. Uprzedzam, to nie jest wybielanie Hitlera, lecz Hitler jest tu bardziej skutkiem niż przyczyną tej całej podłości II WŚ

Zamknąć temat!
Musi się znaleźć szlauch na trolli!
To haniebne dyskusje z posypką “gównoracji”.

1 polubienie

Zgadzam się.
Zamknięty.

Naprawione.

Kiedy, komu i jak zgłaszałeś ten problem?

Generalnie to nie panikujmy, nikt nie robi tu hydeparku, gość przeginał i komentarze zostały usunięte. Pytanie, co można zrobić, żeby działo się to szybciej. Może taki system jak na forum, że oflagowanie posta przez odpowiednią liczbę użytkowników ze stażem daje efekt moderacji?

1 polubienie

Ja tam nie mam wrażenia, że an forum zrobił się hydepark.