Takiktoś - rasizm wobec Polaków na DP!

Piszę temat tutaj, ponieważ moderatorzy DP nie reagują na zgłoszenia!!!
Zgłaszam tutaj użytkownika https://www.dobreprogramy.pl/224668,takiktos,Uzytkownik.html (“takiktoś”, który w temacie https://www.dobreprogramy.pl/Mechaniczne-zegarki-maja-siecoraz-lepiej-nawet-bez-funkcji-smart,News,80995.html#komentarz-2157194 został przeze mnie zreportowany za każdy negatywny,rasistowski komentarz wobec Polaków! Gdzie są moderatorzy DobreProgramy.pl którzy przepuszczają takie komentarze?
Żądam usunięcia konta tego użytkownika oraz wszystkich obraźliwych komentarzy pod adresem Polaków! Mowa nienawiści jest zakazana regulaminem. Co robią moderatorzy i właściciele strony że pozwalają na takie zachowania!!! To jest niedopuszczalne!!!

3 polubienia

Tak działa Poprawność Polityczna, oni mogą nas obrażać my ich nie. Dlatego moderacja nie interweniuje aby go nie urazić.

Wkleiłem odnośnik do tego tematu pod większością nowych artykułów. Może ktoś w końcu zauważy że Moderacja dobreprogramy.pl nic nie robi w temacie przestrzegania netykiety i promuje mowę nienawiści, aby tylko zgadzała się liczba wyświetleń. Za brak reakcji na zgłoszenia powinni stracić pracę, bo są od tego by reagować i pilnować regulaminu.

1 polubienie

Bo DP schodzi na psy, do tego dochodzi coraz niższa jakość artykułów, rażące błędy pisowni i takie własnie zachowania. Jeśli uważasz że to niezgodne z prawem zgłoś to na policję.

2 polubienia

Niemożliwe, że jest 2017 rok a ludzie łapią ból tyłka za cytaty wielkiego orędownika trolli, Testovirona. <3

No co zrobisz jak nic nie zrobisz. testo nigdy nie był nikim specjalnym więc pewnie mało osób go zna po za bywalcami pedofilsko-lolikonowych forów obrazkowych(czany).

Mało osób? Przecież swego czasu z pół polskiego internetu grzmiało NO BO ŻYD JAKIŚ POLAKÓW OBRAŻA. Ludzie zapominają, że są w Internecie jednak.

Ja jakbym nie był userem pewnego forum to bym nie wiedział, że ktoś taki był.

Twoje zachowanie jest rasistowskie wobec Polaków, dlatego zgłaszam temat i niech się nim ktoś zajmie. A branie za wzrór idiotycznego zachowania jakiegoś testovirona nie zwalnia ciebie z bycia normalnym!

2 polubienia

Dalej nie rozumiesz, że to Ty masz problem ze swoimi kompleksami a nie ja. Drzazgi mi wytykasz a w swoim oku belki nie widzisz. Czy jakoś tak…
Ponadto nie rozumiesz kontekstu tego, co wtedy napisałem. Tym bardziej powinieneś wyjąć kijek z tyłka.
I już naprawdę nie mówię o pojęciu czarnego humoru, bo naprawdę ludzie powinni sami nauczyć się myśleć.

Może od początku - co to jest rasizm?

(wpis wycofany przez autora, zostanie automatycznie usunięty za 24 godziny, chyba że zostanie oflagowany)

1 polubienie

Rasizm, bo Polak to jakaś rasa człowieka? Błędem jest mówienie o rasizmie, gdy celem jest narodowość. No, chyba że Hitler miałby rację.

Jeśli kogoś poruszają komentarze tego typu, to współczuję. Źle się musi żyć z tak niskim poczuciem własnej wartości. A musicie je mieć, skoro byle bait rozgrzewa was do czerwoności.

1 polubienie

Idźcie na te swoje pedofilsko-lolikonowe czany się tam wspólnie adorować i wychwalać zbrodniarzy.

Ale przecież Hitler nie wiedział o Holocauście.

Postawa “takiktoś” to raczej odwrotny nazizm (wywyższanie innych aby pokazać swoją, lub osób sobie pokrewnych np,: narodowością, maluczkość). Sam odbieram taką postawę jako prześmiewczą i raczej nie wartą uwagi (bardziej mnie raziło to, że pisano ten komentarz z włączonym “capslock-iem”). I w zasadzie śmiało można tu zacytować klasyka:
“(…) Polska rasiści każdy to powie
i nikt nie lubi tu (…) człowiek. (…)”
cyt.: Big Cyc - Makumba

2 polubienia

“google”. Teraz to się stosuje.

Widzę zawołałeś swoich zwolenników szerzenia mowy nienawiści wobec Polaków. Ma to niby uargumentować to że dorbze robisz? Kpiny na całego, to że teraz większość powie że on przecież nic nie zrobił, nie oznacza nagle że jest niewinny. Obrażał Polaków, czyli obraził mnie! I mam to gdzieś że teraz popieracie taką dwulicową osobę. Czekam na moderatorów, aby usunęli konto temu bucowi, za to jak bezczelnie obraża Polaków i ma czelność jeszcze się śmiać że jest bezkarny, bo sobie “żartuje”. Dla mnie tamte komentarze nie mają najmniejszego wydźwięku żartu, godzą w moje poczucie wartości i bycia Polakiem.
@bachus @neXt1 @Viliae jak chcecie kogoś uczyć to najpierw sami się doszkolcie. Nazimz to jedna z odmian rasizmu! Ale co wy możecie wiedzieć, skoro również go propagujecie i wam nie przeszkadza że ktoś jedzie po was jak po łysych kobyłach. Widocznie macie IQ ameby.

1 polubienie

Widzę zawołałeś swoich zwolenników” "nazim"
Najczęściej kończę dyskusję z takimi ludźmi… Wyraźnie @takiktos swoimi prostatckimi tekstami Ciebie troluje a Ty jesteś na to podatny. Odchyl troszkę klapki na oczach, obejmij świat szerszą perpektywą… życie będzie łatwiejsze i spokojniejsze.

1 polubienie

Nie karmcie małego żałosnego czanowego trolla.
Znudzi się, nie znajdzie atencji i sobie pójdzie.