Taktowanie pamieci i oc procka

Witam.

Mam pamieci 667 a pracuja na 400 Co zrobic zeby chodzily na 667? Czy wystarczy zmienic w biosie czestotliwosc taktowania na 333(obecnie mam 200)?

I sprawa oc procka,kiedys sie w to bawilem na sempronie i wystarczylo zmienic taktowanie magistrali.Czy z tym prockiem jest tak samo?

jeśli chodzi o pamięci to nie wiem czy nie powinno być tam wyboru typu pamięci (533, 667) przynajmniej u mnie w moim gigaszorcie na AM2 tak jest jeśli nie to spróbowałbym przestawić taktowanie na 333

jeśli chodzi o oc to tak, wystarczy zmienić taktowanie magistrali (tak najprościej czyt. najgorsze wyniki) jednak nie wróże wysokiego oc (ja daje 10 że nie pójdzie więcej niż 230)na tej płycie - czyli za bardzo sie nie opłaca bo w grach i tak nie odczujesz niczego z tą grafiką a do muzyki i internetu nie ma najmniejszej potrzeby pokręcać tego proca

No dobra, chcialbym zobaczyc czy poleci wiecej niz 230.Tylko podobno trzeba zmienic HT na x3 lub x4 a ja nie widze takiej opcji w biosie.Czy mozna to zrobic jakims programem z pod windy.Czy moze zostawic HT jak jest?