Talent Copy V wolniejszy niż w Windows kopiowanie


(Djzon) #1

Talent Copy V wolniejszy niż w Windows kopiowanie... a już myślałem, że będzie szybszy ale to nie prawda testowałem i jest znacznie wolnieszy...

Znacie prosty i szybki program do kopiowania lub przenoszenia plików (ale żeby było pobnie jak w Talent Copy 1, 2 kliki)


(bart86) #2

total comander miał w sobie ustawienia, którymi można było niby przyspieszyć kopiowanie ale żaden program dysku twardego ci nie przyspieszy a z tego co widzę to masz wolne i nisko wydajne HDD


(Djzon) #3

Nisko wydajne to są ale tylko przy plikach małych (np. grafika) a mp3, wideo to znacznie szybsze 70-100 MB/s … i jeszcze więcej, zależy od obciążenia i defragmentacji plików!

Mi nie zależy na szybkości ale na wydajności ( w ogólnym działaniu)

Tylko jednaorazowo(!)

Pytam się tylko jak szybko przekopiować dane a dokładnie chce skopiować kilka Terabajtów danych bo chce sprzedać dyski a kupic może jakiś serwer 16 TB.


(dragonn) #4

Z dysk na dysk? Najszybciej będzie programem typu clonezilla sklonować partycje - zaletą jest to że w tym przypadku niema znaczenia czy masz do czynienia z małymi czy dużymi plikami, bo program tego typu leci po kolei bajt po bajcie.