Talk/Podcast o tematyce IT

Witam!
Czy zna ktoś jakiś fajny podcast typu Talk - coś podobnego do “Dobreprogramy na żywo”, taki do posłuchania w wolnej chwili? Swoją drogą - Redakcja mogłaby ten program reaktywować, bo - moim zdaniem - było to naprawdę ciekawe przedsięwzięcie. Sam pobrałem sobie wszystkie odcinki i je przesłuchuję, ale powoli się kończą (zostało mi chyba tylko 6). Dlatego pytam, czy ktoś z Was zna i mógłby polecić coś fajnego do posłuchania? Ważne, żeby było to po polsku.
Z góry dzięki.

1 polubienie

Może forma niekoniecznie o którą prosiłeś, ale można posłuchać kanału YouTube - Poczytnik. Playlista Techcast i ewentualnie Okiem Gracza.

Z zagranicznych, polecam mocno kanał Hak5. Naprawdę przyjemnie się ogląda :slight_smile: Jest to już Talk, o którym wspominasz.

Słuchałem jeszcze TestHub Talk’a, ale autor Szafa przestał nagrywać kolejne odcinki - nie wiem dlaczego. Forma tego TestHub Talka bardzo mi się podobała, bo Szafa i jego koledzy Marian i Kawa poruszali i rozmawiali na w miarę aktualne tematy. Bardzo dobrze im to szło. Naprawdę szkoda:(
Dla zainteresowanych link:
Kanał TestHub:


Playlista “Talk”

Strona TestHub’a: