Tańczące myszki / postacie

Hej! Pewnie większość z was była na wakacjach. Ja byłem i przyciągnął moją uwagę pewien facet który miał radio i figurki myszki miki i kaczora donalda z papieru. Nogi mieli z jakiejś grubszej nitki. Na końcu nitki był miękki, cienki magnez albo jakąś guma. No i ten facet sprzedawał te figurki bo one same tańczyły. NA SERIO! Mówił że to trzeba namagnetyzować. No to wziął te figurki i stuknął o głośniki postawił na chodnik i to tańczyło w rytmie muzyki. Naprawdę. No i chciałem kupić to on wyciągnął z torby i pokazał że działa. Sprzedał mi je za 15zł. Gdy przyjechałem do domu, niestety nie działały… Ten temat założyłem po to abyście się wypowiadali. Może ktoś z was to widział? Kupił? A może wie na jakiej zasadzie to działa.

http://www.mmtrojmiasto.pl/255058/2008/ … gory=video

Znalazłem pewien filmik gdzie facet mówi jak to zrobić… no dobra mam radio nitke założyłem tego Donalda na tą nitke włączyłem radio… coś nie działa… Może powiedzieć ktoś jak to zrobić? :smiley: Pisało że trzeba jakieś urządzenie do “drgania”? Wytłumaczcie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Przecież to cyganie od 20lat sprzedają na bazarach

Cała tajemnica to żyłka na której zawieszone są te postacie. Jednym końcem przywiązane do czegoś, a drugim ktoś macha…