Tani czytnik ebooków


(salvatorre) #1

Hej,
Szukam taniego i dobrego czytnika ebooków. Rozważam zakup Cybooka Muse Light, ale nie znam nikogo kto by mógł go polecić. Czy ktoś z Was go ma i może coś o nim napisać?
Pozdrawiam


(zapalka2302) #2

Witaj osobiście używam czytnika Inkbook Classic i mogę śmiało go polecić tygodnie działania na baterii, bardzo przystępna cena ok.200 zł i dużo odtwarzanych formatów m.in pdf, epub itp. jedynym jego minusem jest brak podświetlenia ale mi to nie przeszkadza :slight_smile: Ewentualnie jeśli zależy ci na podświetleniu proponuję Inkbook Obsidian cena ok.400 zł.(ArcanusPL) #3

Od mniej więcej roku korzystam z czytnika Kiano. Kupiłem go za 200zł ale tylko dzięki obniżce w sklepie. Aktualnie cena to +/- 300 zł. Opinie są różne, ale ja sam jestem zadowolony biorąc pod uwagę niską cenę.


(salvatorre) #4

Dziękuję za informacje :slight_smile: Myślę teraz też o Pocketbooku Touch Lux 3. Nie chcę kupować Kindle, bo są przereklamowane moim zdaniem. Macie jakieś zdanie na ich temat?


(Krzysztof Nowak) #5

Kruger&Matz Library pierwszy ebook tej firmy ale chwala pierwsi kupujacy


(kurmierczykm) #6

Ja mam Pocketbooka Touch HD, sprawuje sie świetnie. Ekran jest jak żyleta, podświetlenie na wysokim poziomie. No i nie tnie się, wszystko chodzi gładko.
Pozdrawiam


(daro-75) #7

ja też mam Pocketbooka https://www.sferis.pl/czytnik-e-book-pocketbook-625-basic-touch-2-czarny-625-basic-2-czarny-p474606
Bardzo jestem zadowolony :slight_smile:


(dodo992) #8

Kumpel ma właśnie tego Pocketbooka, mówi że by kupił drugi raz gdyby trzeba było :smiley: Dobry i opłacalny zamiennik dla Kindla :wink:


(daro-75) #9

to prawda cena nizsza a jest naprawdę fajny :slight_smile:


(jajecpl) #10

Kupiłem sobie uzywany tablet Lenovo s5000 za 200 zł lekki czytać można z 4 dni i jeszcze za komputer posłuży.Z aplikacja ALReader daje radę :slight_smile: