Tani dobry odtwarzacz DVD z USB

Witam. Poszukuję niedrogiego (do 150zł) odtwarzacza DVD. Musi posiadać USB i czytać filmy z napisami z tej pamięci (płyty nie są aż tak ważne. Płyty DVD-RW też by było fajnie jakby odtwarzał. Nie mam LCD tylko jeszcze tradycyjny TV Philipsa 29" (z tzw. dupą). Na pewno będzie podłączony do kina Panasonica SA-MT1. Oglądanie filmów/meczyków NBA :slight_smile: na lapciaku już mnie znudziły a i czasem jakiś film DVD też z chęcią obejrzę. Możę nawet posiadać HDMI ale nie koniecznie.Co polecicie?

Szukaj modelów firmy MANTA. Dużo złączy, bajerów i odtwarza wszystkie mozliwe formaty nawet filmy z napisami.

Z Manta jest jedna prawidłowość - jak nie padnie w szybkim okresie po kupieniu to już będzie działać wieki.

Od siebie mogę polecić Ferguson D-890HX. Użytkuję go od roku i nie sprawia żadnych problemów (zwłaszcza po wgraniu najnowszego firmware, które wyszło w kwietniu tego roku). Ma USB 2.0 (płynne przewijanie filmów), HDMI (przyda Ci się w przyszłości). Komplet wyjść audio/wideo. Można z nim robić zabawy karaoke (wejścia na mikrofonu na froncie) :slight_smile: Aha, pilot jest wygodniejszy od pilotów Wiwy (które używałem wcześniej).

Z płytami DVD-RW nie powinno być żadnych problemów, ale mogę sprawdzić na Twoją prośbę.

Co do Manta, tak jak pisał Olmeca, zależy od konkretnego modelu… Mój kolega użytkuje dvd Manty (starsza wersja Prince czy jakoś tak) i nie narzeka. Ale ma wersję bez wejścia USB.

Do manty nie mam zaufania. Kolega miał i tragedia. Co prawda nie jest to jakaś potężna kwota ale spędziło wicej w serwisie niż u niego. Ten feruson łudząco przypomina LG DVX380 tylko z USB/HDMI. Myślałem też nad wiwą lub belwoodem. Ferguson też mi się widzi. A jak z serwisem? Oby nie był nigdy potrzebny. door to door czy w sklepie?

http://www.ceneo.pl/804780 ja posiadam tego Philipsa jest ok , USB działa bez zarzutu ,czyta DVD-R DVD+R DVD+RW DVD-RW CD-R CD-RW DVD, formaty video które obsługuje : DivX MPEG1 MPEG2 Video CD Super Video CD DVD-Video ale teraz to każdy jeden DVD Player odtwarza to samo , możesz śmiało brać ja za swój zapłaciłem 80 zł w sklepie ,tyle że za granicą.