Tani, dobry program do IP

Witam,

 

poszukuję taniego, ale dosc dobrego programy do ip jak np. easy-hide-ip. Niestety programy darmowe  u mnie nie działają lub mają tylko jedno ip do wyboru. Easy Hide IP jest idealny, ale kosztuje ponad 100 zł. Zna ktos tanszy odpowiednik?

 

Pozdrawiam,

Damian

masscontrol, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Może ten darmowy VPN?

https://www.tunnelbear.com/

Jeśli wystarczy w sumie 1,5 GB transferu na miesiąc, to możesz wypróbować.

Jednak chyba najlepszym darmowym rozwiązaniem jest SecurityKiss (300 MB dziennie)

http://www.securitykiss.com/

Niewiem co chcesz osiągnąc ukrywając IP,może dostałeś gdzieś bana lub szykujesz włam na servery pentagonu :slight_smile: ale wrazie czego i tak cię znajdą.

Myślę ze wiesz  jak działa ukrywanie IP, tak naprawdę to niema czegoś takiego,IP to podstawa transmisji pakiety wychodzą i gdzieś muszą dotrzeć fizycznie,

nazwy domen też są “tłumaczone” przez DNS na konkretne IP,ukrywanie ip polega na tym że ktoś ci udostępnia łącze fizycznie i wszelkie połączenia przechodzą przez fizyczny komputer gdzieś w sieci(lub kilka komp.) i twoje prawdziwe IP musi być znane dla tego komputera więc jak nabroisz to i tak cie namierzą 8) ,dla przeglądarki lub w połaczeniach internetowych możesz ustawić opcję łączenia się przez proxy  (to właśnie taki pośrednik) i tacy pośrednicy oferują rózne stopnie anonimowości,możesz przeszukać google pod kątęm anonimowych proxy ,dane często są nieaktualne bo często się zmieniają.

Jakie niebezpieczeństwa niesie łączenie za pośrednictwem komputera gdzieś w chinach czy innym miejsu nie trzeba chyba mówić ,dane moga być filtrowane,przeglądane,zapisane.

Polecam gorąco robienie przelewów przez takie proxy.A w przypadku tego programu to raczej nie płacisz za program a za fizyczne łącze i być może za to że dane nie będą przeglądane itd. bo autorzy progr. tak obiecali,ale to tylko obiecanki płemieł też nam dużo obiecał.

Jak bredzę od rzeczy to prosżę żeby mnie ktoś skorygował i wysłał na szczaw… i mirabelki.

Własnie chodziło mi o to proxy, ciężko znaleść dobry tani program, pomożesz?

Skorzystaj z tor’a