Tani hosting dla ultra-lekkiej strony

Witam,

 

mój ojciec jest geodetą, zrobiłem mu małą zgrabną stronkę, kupiłem domene(wtedy jescze głupi nie wiedząc, że oprócz domeny potrzebuję serwera…) i teraz potrzebował bym hosting. Strona ze wszystkim waży 1,33mb więc jest to bardzo mało, biorąc pod uwagę oferty firm hostingowych. Potrzebuję więc hostingu z małą powierzchnią dyskową, a transferem- no właśnie nie wiem.

 

Dzięki z góry i pozdrawiam :slight_smile:

Jak rozumiem czysty html + css bez żadnych baz danych itp? Przy takiej stronie hosting nie ma jakiejś szczególnej roboty, po prostu wysyła potrzebne pliki. Jeśli nie przewidujesz jakiegoś dużego ruchu to wystarczy każdy najtańszy pakiet. Może być na hekko - wszyscy polecają. Zobacz też na unixstorm.org - najtańszy ze startowych za 25 zeta. Przy ruchu niewielkim nie ma szansy żeby Ci wyżarło 10GB w ciągu miesiąca. Chyba, ze potrzebujesz kilku skrzynek pocztowych to wtedy droższe w zależności od potrzeb.

 

Całkiem tanio jest na sax.pl - najtańsze konto za 10/rok i możesz sobie dokupić transfer za 5 PLN -zapytaj tylko czy to miesięczny czy roczny.

Dziękuję bardzo ! :slight_smile:

Użyj o12.pl!

 

To najlepszy hosting! Sam używam i jestem zadowolony np. najmniejszy pakiet ATRIA kosztuje 3,46 zł/ mc  i

  • Bazy MySQL bez limitu
  • Domeny do 5
  • Konta Email do 10
  • Pojemność bez limitu
  • Transfer bez limitu

 

 

A najdroższy 6,71 zł/ mc 

  • Bazy MySQL bez limitu
  • Domeny bez limitu
  • Konta Email bez limitu
  • Pojemność bez limitu
  • Transfer bez limitu

Wejdź na http://o12.pl/hosting

 

 

Ja np. zamawiałem atria z domeną .pl i wyniosło mnie 204 zł, ale często mają tam mega promocje np. teraz -75%.

 

Ja zamiast 204 zł zapłaciłem 42 zł bo użyłem kodu promocyjnego “JZS-80”, zrób tak samo. 

Przenieś domenę do OVH. Tam w cenie domeny dostajesz darmowy hosting 10MB idealny do małych stron. Limit transferu to 1GB/m-c, więc powinno starczyć.

 

Gdybyś jednak nie chciał transferować domeny to proponuję hosting w SAX (sam mam tam stronkę). Płacisz 10 zł na rok za 0,5GB hostingu, a pierwszy rok masz za 5 zł po wpisaniu kodu rabatowego.

1 polubienie

Jeżeli nie wybrałeś jeszcze hostingu to w pierwszym roku całkiem dobre ceny na hosting mają chociażby w home.pl - po roku cena rośnie x10, ale jeżeli jest to rzeczywiście jakaś lekka strona, to co to za problem :slight_smile: ? Można w ten sposób robić co roku. Czyli z home.pl do nazwa.pl, później az.pl itd. Wszędzie za pierwszy rok cena oscyluje w granicach 50 zł.

Jeżeli nie chce Ci się bawić, to polecam jeszcze te pakiety http://altblue.pl/hosting-www (ten za 25 zł powinien Ci wystarczyć). Wprawdzie ma limit 20GB transferu rocznie, ale w praktyce nie wykorzystasz tego nawet w 10%.

Chciałbym polecić dla kolegi jeszcze jedną alternatywę. Proszę spojrzeć na parametry i cenę

 

CPanel

ok.png

kreskapozioma.png
 

Zadania CRONE

ok.png

kreskapozioma.png
 

kopie bezpieczeństwa

ok.png

kreskapozioma.png
 

Ilość kont e-mail

10

kreskapozioma.png
 

ilość domen

2

kreskapozioma.png
 

Bazy danych

2

kreskapozioma.png
 

Konta FTP

2

kreskapozioma.png
 

Limit transferu miesięcznie

10 GB

kreskapozioma.png
 

Wielkość dysku

1 GB

kreskapozioma.png
 

Opłata miesięczna*

0.79 złotych

kreskapozioma.png
 

Opłata roczna*

9.48 złotych

 

 

 

 

 

 

 

Sprawdź hostinger do takiej stronki powinno wystarczyć a jest za darmo więc niewiele tracisz

Ja korzystam z http://mintshost.pl - mam wykupione dwie usługi hostingowe. Nic lepszego i tańszego nie znajdziesz. Wszystko działa elegancko, nie ma żadnych problemów. Support - odpowiedź błyskawiczna, pomoc dostępna też w niedziele i święta. Rewelka.

Propozycja z OVH jest bardzo słuszna. Reszta to marketing szeptany pseudo-hostingow co zresztą widać po kontach użytkowników :slight_smile: Daj znać co postanowiłeś w tej sprawie. Jakby co to mam wolne zasoby na zenboxie i mogę Ci coś udostępnić. Home.pl to tragiczny syf, nawet o tym nie myśl.

tani hosting www webserwer.pl/hosting

 

Ja tam do utrzymywania stron klientów korzystam z VPS od OVH i jak najbardziej sobie chwalę.

Rozważ ofertę OVH, najtańszy pakiet byłby najrozsądniejszy (10 zł). Poza tym od czterech lat mam wykupiony serwer dedykowany w tej firmie i powiem szczerze, że w tej chwili nie ma jakichkolwiek problemów. Poza tym kilka lat temu przeklinałem ten hosting ale od jakiegoś roku wszystko idealnie działa :wink:

 

OVH - Hosting WWW

Tyle samo w Hekko, tylko więcej transferu, szybkie konto, z supportem odpowiadającym w minutę i od bardziej znanej marki. Ale to oczywiście Wasza decyzja. Zacznijcie od testu usługi.

Zapraszamy do skorzystania z usługi nielimitowanego hostingu WWW z gwarancją dostępności (SLA) 99,98%, bez limitu transferu i przestrzeni WWW.

Abonament roczny: 10,00 zł brutto
Opcjonalnie: certyfikat SSL, dedykowany adres IPv4, domena internetowa, wsparcie techniczne PREMIUM 24H
Aktywacja automatyczna do 15 minut po zaksięgowaniu wpłaty.

30 dniowa gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy!

Zamówienia można dokonać bezpośrednio pod adresem https://www.uhost.eu.
Płatności obsługuje TPAY (bezpieczne płatności internetowe). Oferujemy możliwość płatności SMS PREMIUM.

W cenie usługi hostingowej otrzymasz:

  • konto hostingowe bez limitu przestrzeni dyskowej w RAID10, transferu, baz danych, skrzynek pocztowych, aplikacji, zarządzanie przez ceniony cPanel
  • gwarancję SLA 99,98% w skali miesiąca
  • dedykowaną pamięć 512MB RAM (w przypadku zapotrzebowania - automatycznie zwiększana do 4GB), przepustowość 100Mbps
  • subdomenę w UHOST.EU z certyfikatem SSL DV
  • autoinstalator aplikacji (ponad 100 tytułów do wyboru)
  • aplikacja do projektowania, tworzenia i budowania stron internetowych bez znajomości kodowania HTML/PHP (edytor wizualny)
  • wsparcie techniczne na naszym forum dyskusyjnym, chat lub przez support ticket
  • obsługę RUBY, Python, PHP GD, Zend/IonCube, ImageMagisc, SOAP
  • własne serwery nazw DNS
  • automatyczny backup co 24h, zarządzalny bezpośrednio z cPanel (możliwość pobrania na dysk twardy)
  • bezpieczną pocztę e-mail w połączeniu szyfrowanym SSL
  • filtr antyspamowy, antywirusowy, zabezpieczenie przeciwko atakom DDoS

Nasi klient wybierają hosting najczęściej do aplikacji typu: PrestShop, Magento, OpenCart, WordPress, Joomla, XenForo, vBulletin, WHMCS, Blesta, BoxBilling
Ponadto hosting WWW w UHOST wspiera zdalne bazy oraz w pełni wspiera serwer baz oprogramowania POLDATA DATA FAKTURY.

Czyli dodajesz to wszędzie?
Pamiętaj, że ludzie chcą przede wszystkim jakości i supportu.
Pewnie zdobędziesz w ten sposób wielu klientów na swoje usługi, ale jak długo i na jakich zasadach będą z nich korzystać, to inna sprawa/