Tani hosting na prywatną stronę

<p>Szukam taniego hostingu na własną stronę www. Na razie strona stoi na darmowym hostingu z subdomeną jednak chciałbym przenieść ją na płatny hosting. Jaki tani hosting polecacie? (tak żebym nie musiał dużo płacić za stronę w domenie .pl)</p>

Już pisałem w innym temacie, ale masz ponownie. 80 zeta brutto jest w Hekko za domenę z hostingiem w pierwszym roku. Mam to samo konto - 100 GB transferu, wystarczy pod kilka serwisów. Tutaj domena jest za darmo, później PL przedłużasz za 54 brutto.

Zobacz na oferte http://linuxpl.com

mają tanio i soldnie

Wyżej dałem namiar na usługę podobnej jakości, a tańszą, z bardzo dobrym supportem.

Po co przepłacać?

Przetestuj konto w Hekko, nawet to najmniejsze. Postawisz na tym kilka WP. Całość powinna śmigać, chociaż kwestia taka, jak potężne to będą serwisy, jak duże będą one stanowiły obciążenie.

A sprawdzałaś zenbox albo netmark?

Domenę najlepiej brać w OVH - w sensie tanio.

Ale wcale nie jest tam najtaniej. Poza tym - panel zarządzania jest daleki od oczekiwanych.

Swego czasu miałem tam wiele domen, ale zarządzanie tam nimi to nie była przyjemność.

Patrzcie w szczególności na jakość działania supportu. Na tym hostingu jaki wymieniałem, ten support działa wzorowo i faktycznie pomoc uzyskuję w kilka minut. Przy czym znajdziecie i takie hostingi, gdzie reakcja jest realna po wielu dniach - głupie, ale prawdziwe…

Ja jak zawsze i każdemu polecam hosting linuxpl.com. Nie zawiodłem się nigdy na ich usługach !

Jednopostowcy są mało obiektywni…

Owszem miałem tam konto i jest to całkiem niezły hosting, ale w takim samym budżecie można znaleźć coś dużo bardziej atrakcyjnego. Albo inaczej - taki sam pakiet w niższej cenie, a z takim samym supportem i jakością usług.

Co do linuxpl wiele rzeczy można załatwić na czacie z adminami, o ile nie prosisz o dostępy do czyjegoś konta :slight_smile: Piszę o sprawach technicznych czy różnych pytaniach/problemach. Sam z nich nie korzystam, ale kilku klientów trzyma tam strony które robiłem.

Znaczy, że w menadżerze OVH się ciężko operuje na domenach?

Może miałeś na myśli Zenbox, ale oni bazują na chorym DirectAdminie (czego nie widać, aż do pierwszego logowania) - chociaż to zawsze lepiej niż cPanel :wink:

Direct admin jest moim ulubionym panelem zarządzania. Do wszystkiego łatwo się dochodzi, nie ma problemów ze znajdowaniem funkcji - generalnie usługa jak dla mnie znakomita.