Tani hosting z ssl i domeny; gdzie

Chodzi mi o świeże informacje, uwzględniając najnowsze promocje.

Cześć wszystkim,

Chcę założyć portal społecznościowy. Napisałem już prawie cały kod, teraz poszukuję jeszcze jakiegoś hostingu i domen dla niego. Gdzie je założyć?

Wymagania są względnie małe: MySQL, min 5 emaili, powierzchnia min 1GB. Przydało by się jeszcze SSL. Tu kolejne pytanie jak to jest, czy jeśli na nazwa.pl pisze “Bezpieczne SSL na WWW” to czy w cenie mam certyfikat?

Co do domen, to na pewno jedna pl i jedna com.

Z góry dzięki

Jeśli chodzi o hosting to securityhost.pl

Chociaż jeśli będzie to duży projekt to security tego nie uciągnie, wtedy to już tylko VPS/dedykowany.

W sumie to czemu nie od razu na VPS (jeśli masz duże fundusze, no to spokojnie).

Domena unixstorm.org

Nazwa chyba nie oferuje certyfikatów SSL, moim zdaniem najkorzystniej takowe zakupić w az.pl.

Kupowanie hostingu od takich firm moim zdaniem nie ma sensu , lepiej od razu kupić VPS albo dedyka tak jak radzi kolega wyżej. Przejrzyj sobie ofertę firmy SerweryDlaCiebie.pl możesz sobie wykupić na 1 miesiąc i przetestować , nie jesteś zmuszony do opłacenia abonamentu za rok z góry tak jak jest w niektórych firmach

A co Ty rozumiesz przez portal społecznościowy? Chodzi Tobie o coś na poziomie FB czy może forum? A SSL to sobie kup oddzielnie. Najtańsze widziałem tutaj http://www.uti.pl/uslugi/bezpieczenstwo … sl/cennik/ bo za 35zł już kupisz. No i będziesz miał ubezpieczenie na 10tys USD gdyby coś poszło nie tak.

Dokładnie też polecam tą firme. Mam u nich wszystko, domenę, hosting i certyfikat do sklepu internetowego. polecam szczerze bo jest naprawdę tanie względem konkurencji. A tanio nie znaczy gorzej :>