Tani hosting

1.witam, poszukuje dobrego taniego hostingu. Nazwa oraz Home są trochę drogie. Do tego serwera chciałbym także zamówić domenę .pl. Co polecacie? Co sądzicie o webd.pl?

  1. Żeby nie zakładać kolejnego tematu to napiszę tu. Na swojej stronie użyłem lightbox do galerii. I mam taki problem.

W firefoxie oraz operze wszystko działa jak należy, ale w explorerze nie działa to ściemniające się tło pod zdjęciem. Tzn. nie pokrywa całej strony tylko ciemniejsze jest tylko w połowie. W czym jest problem?

Netarteria.pl, tani hosting… Pamiętaj, że cena przekształca się na jakość!

http://www.allegro.pl/item312689062_hos … mocja.html Ja mam u nich hosting już ponad rok i wszystko jest jak najbardziej ok ;] A domeny rejestruje zawsze na http://www.az.pl ;]

unikaj webd.pl - totalna porażka, niski uptime, ulewanie wiadmosci o awarii, serwery nie wyrabiają, problem z ładowaniem się obrazków…

mialem u nich stronke przez pol roku i dziwie sie teraz jak tak dlugo wytrzymalem.

hostingow z allegro tez nie polecam bo mozesz trafic na oszustów, ktorzy zwiną się po paru tygodniach.

najbardziej godny polecenia jest home.pl (nazwa.pl ma bardzo rygorystyczne ograniczenia, które poznalem dopiero po jakims czasie, są głęboko ukryte na stronie aby nikt ich nie znalazl przed zamowieniem serwera) - ale home to juz spory wydatek.

z tanszych mogę polecic np linuxpl.com

O linuxpl.com też można znaleźć dużo negatywnych opinii.

Według mnie forma sprzedaży hostingu na allegro jest śmieszna i mało profesjonalna. Więc polecam e-host albo netarteria. :smiley:

prawde mowiac to na kazdy hosting znajdzie sie jakis niezadowolony klient. home tez ma swoje wady ale jest zdecydowanie najlepszy

Jak słyszę webd rodzi się we mnie jakaś agresja. Z tą “firmą” miałem do czynienia ponad dwa lata. Kiedyś było nawet przyjemnie. Teraz uptime serwera to 64% (niestety mam tam nadal 2 konta - nie pytajcie dlaczego…)

Moim zdaniem to już lepiej kupić coś na allegro. Mam jedno takie konto za kilkanaście złotych i chodzi o niebo lepiej. Jednak to nadaje się tylko pod nic nieznaczące strony. Bardziej zaawansowanych portali nie masz co wgrywać na takie “hostingi” bo najzwyczajniej zostaniesz okradziony.

Wszystko zależy co tam będziesz trzymał na swojej stronie. Jeśli myślisz poważnie to tylko home… drogo, ale nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa na ich usługi i pomoc techniczną.

na homie troche drogo. Chyba zdecyduje się na netarteria.pl.

A czy ktos zna odpowiedz na moje drugie pytanie?

Możesz napisać o tym dwa słówka? :lol:

Ostatnio coraz bardziej poważnie zastanawiam się nad home.

Nie bądź śmieszny :slight_smile: Nie w przypadku tego serwera…

Mówię prawdę - czego oczekiwać po takiej cenie?