Tani hosting

Może zacznijmy od początku, po co Ci IP serwera?

Ponieważ jak podpinam domene pod adres to się krzaczy (niema tytułu, sam adres w pasku), gdy jest na IP to wszystko chodzi ok. Dlatego potzrezbne mi IP

Pod adres…wpisywałeś tam adres swojej strony? :wink: Jeśli tak…to nic dziwnego że się krzaczy. A IP piszę przy nazwach DNS np.

http://proste.pl/pomoc/

ja mam konto na linuxpl.com i jestem bardzo zadowolony, jak na możliwości to cena jest bardzo optymalna

Więc słucham. Który hosting w mojej sytuacji jest najwygodniejszy. Sprawdzam właśnie WebArene i Webd ale WebArena ma coś z MySQLem, a Webd coś z serwerami (chyba). I nie jestem zadowolony za bardzo.

Więc słucham!!

Ja na twoim miejscu na początku bym poczytał trochę o serwerach, bo ty prawie nic nie wiesz.

Jak będziesz miał jakąś wiedzę to odezwij się do mnie a ja Ci polecę bardzo dobry i tani serwer, taki do którego będziesz mógł podpiąć dużo domen. Jak będziesz miał jakiś problem to GG: 5672284

Ale co ja mam czytać o serwerach, w jakim sensie??

www.webhostingtalk.pl

Z daleka od takich ofert jeśli nie chcesz aby za miesiąc-dwa serwer wysiadł :wink:

Ja korzystam z Xon.pl i jestem nawet zadowolony :slight_smile: Co prawda szybkość nie jest zbyt zachwycająca ale mi jak na razie wystarcza. Moja strona to: www.gtamods.pl zobacz sam co o tym myślisz.

Korzystam z tych serwerów. Codziennie jest pomoc na gg. Firma chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Prawie cały czas ktoś jest u nich na GG! !!

Odezwijcie się na GG:5672284 to polece

A ja myślę że to jest dobry hosting. Mówię po ocenach innych użytkowników tego hostingu :slight_smile: