Tani internet na kartę

Popieram TYLKO NIE PLUS I NIE PLAY!!!

Playa mam i nie chcę tego więcej… po skończeniu się umowy przechodzę do T-mobile lub Orange.

Rakieta.

Sam sobie zaprzeczasz :rofl:

W zasadzie całe moje “komórkowe” życie siedzę w TM. W grudniu kończę z nimi współpracę i przechodzę do Orange właśnie. Obie sieci - wg moich doświadczeń - działają bardzo podobnie. Z TM jestem zadowolony, ale są wyraźnie drożsi od konkurencji. A skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?

Jeśli chodzi o mobilny internet szybkiego nie znajdziesz bo największe jakie widziałem to 9Mb/s

Proszę Cię, nie opowiadaj głupot. Tu mój nju internetowy - podłączone jest kilka sprzętów:

Czy nie widać różnicy to kwestia mocno osobista, obiektywnie jednak T-Mobile bardziej inwestuje w sieć niż Orange, dlatego prędkości zazwyczaj są wyższe. Zasięg jest porównywalny.

Zgadzam się, dlatego w mojej subiektywnej ocenie TM zajmuje pierwsze miejsce. Potem Orange, Plus i Play.

T-Mobile, Plus, Orange i Play - cztery wielkie sieci. Ludzie myślą że to jedyne sieci. Mało kto zna Premium Mobile, a2mobile, NJU Mobile, Virgin Mobile itd. Ja jestem klientem a2mobile i za 20zł za miesiąc mam nieograniczone rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz nieograniczony internet bez limitu GB jednak haczyk musi być i jest tam prędkość 7Mb/s (taką odnotował u mnie Speed test) Jednak po użyciu 5GB jest 3Mb/s następne 5GB- 1Mb/s następne 5- 512kb/s Jednak pierwsze 5GB jest szybkie jednak spowalnia Gdy spowolni do 5Mb/s możesz zapłacić 5zł i znowu masz ,bez ograniczeń prędkości’’ dlatego jest to dobra oferta. Jeśli chcesz sam internet to 10zł za internet nieograniczony po zużyciu 5GB spowalnia to ty odnawiasz za 5zł. Jeśli chcesz chociażby 30GB prędkości maksymalnej zapłacisz 40zł. Zresztą szczegóły są na a2mobile.pl

Właścicielem a2mobile jest Plus.

Bo to są jedyne sieci. A w zasadzie główni operatorzy. Oprócz tego jest jeszcze Mobyland, Aero2, CenterNet, Nordisk i Sferia.

To o czym Ty piszesz, to są operatorzy wirtualni, którzy swoją ofertę opierają na sieciach głównych operatorów. Dlatego pisanie “tylko nie plus” i “polecam a2” świadczy o nieznajomości tematu - A2 opiera się na nadajnikach Plusa.

1 polubienie

Otworzyłem okno, zrobiłem test Play LTE i…


Inne lokalizacje…

Straszna rozbieżność.

Kiedyś gdzieś (niedaleko mieszkania) miałem 150Mbps… Ile maksymalnie leci przez LTE z nadajnika ?

To zależy od konkretnego nadajnika i dostępnych na nim pasm LTE. Z pełni wyposażonej stacji Play można osiągnąć max. ok. 300 Mbps DL i 50 Mbps UL.

Mój najlepszy wynik w Play:
image

Premium Mobile podobnie jak Areo2 należy do Polsatu.

Właścicielem może być nawet angielska królowa. Ważne są nadajniki.

2 polubienia

Może i Plus jest właścicielem Aero2 ale jeżeli Plus ma złą ofertę j to nie znaczy od razu że ,podsieci’’ Plusa mają złą ofert

Wróćmy do tematu: https://otvarta.pl/internet tu dobrą ofertę internetu mobilnego znalazłem

Akurat Plus na przeciętną ofertę, wcale nie gorszą od reszty operatorów infrastrukturalnych.
Gorsza jest za to sieć, czyli stacje bazowe. To jest problem Plusa i wszystkich MVNO bazujących na jego sieci.

Konkretnie to Cyfrowy Polstat :slight_smile:

Dobra, to dzięki Wam.

Wyczytałem, że najlepiej wybrać coś na sieci T-Mobile lub Orange. Więc wyszukałem, że najbardziej opłaca się Heyah (12,50zł za 10GB - 30dni), które leci na antenach T-Mobile.