Tani internet na kartę

W njumobile masz starter za 4 PLN z 10GB na 15 dni, a potem możesz dokupić 9 za 9 (na 31 dni).

Jeszcze konkretniej Polkomtel Sp. z.o.o.

Nie bardzo rozumiem? W tej piramidzie Cyfrowy Polsat jest na samej górze bo jest głównym udziałowcem spółki Polkomtel.

@januszek nie znasz się :crazy_face:
A tak serio dzięki @Starcomp za próbę pomocy, ale musisz jeszcze sporo poczytać na dany temat zanim zaczniesz proponować pewne rzeczy :wink:

Czyli:

  • T-Monile = Heyah 12,50zł - 10GB (30dni)
  • Orange = Nju 4zł za 10GB (15 dni)
  • Play mam w telefonie jak coś
  • Plus… dziękuję, nie testuję.

Ja mam pakiet na kartę w Orange za 25zł mam na 31 dni nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych (bez mmsów) i 15GB (po roku 17GB)

Wiesz ja bardzo dużo czytam na ten temat. Chcę dać ci jeszcze jedną ofertę (bez lejka) czyli Lyca Mobile wejdź na ich stronę i sprawdź

No bo T-Mobile ma tylko Heyah i tuBiedronka. Dawniej to wszystko było w jednej sieci Era (ktoś pamięta?) ale Era podzieliła się na te trzy sieci choć one cały czas są ze sobą połączone bo T-Mobile jest głównym udziałowcem Heyah i tuBiedronka (Heyah istniało jeszcze zanim zniknęła Era po tym T-Mobile kupiło większość akcji)

A czy to że się opiera na nadajnikach to znaczy że jest to to samo. To znaczy tę same nadajniki, ale cena jest inna więc jest tu różnica i nie zaprzeczam sam sobie