Tani laptop do 1000

(Manrul93) #1

Witam,

Poszukuje laptopa do około 1000 zł,za tą cenę rozumiem że nie dostanę demona szybkości, ale coś porządnego można dostać, oczekuje 4gb ramu oraz matrycy optymalnie 15 calowej, niekoniecznie z system(lepiej bez, zawsze taniej), grafika też zintegrowana(za tą cenę pewnie nie ma nawet wyboru). Przeglądając oferty internetowe znalazłem takiego:

Co o nim myślicie, przeglądałem też laptopy polisingowe, chciałem was zapytać o waszą opinie na ich temat, warto brać je pod uwagę, za tą cenę nie dostane żadnego nowego szybkiego laptopa, polisingowe też nie będą cuda, ale za to jakość wykonania w takich jest jednak wyższa co myślicie warto brać je pod uwagę?

http://allegro.pl/hp-elite-8440p-14-led-i5-2-9ghz-250gb-alu-hit-i4511775023.html

Po dopłacie do 4gb ramu,500gb dysku twardego i roku gwarancji wychodzi 1010zł.

(Jaro070) #2

Z nowych laptopów B590 jest chyba najlepszym wyborem. Z używek oprócz tego Elitebooka jest jeszcze Lenovo T410.

(andzi18) #3

Ja bym jednak wziął tego Lenovo, aczkolwiek ten Elitebook nie jest tez złym pomysłem

(Xemidra) #4

Moim zdaniem laptopy za ok. 1000zł to porażka. 

Lepiej się wstrzymać i kupić coś za ok. 1700zł-2000zł

(Avatar 1990) #5

LEnovo b590  z celeronem dual core to całkiem rozsądna opcja kupna i raczej nic sensowniejszego nei znajdziesz.

Co do kupowania laptopów poleasingowych niestety umywam rece. Elitebooki i probooki to świetny sprzęt ale czy akurat z tej aukcji warto nie wypowiem się , nie znam tego sprzedawcy a nei mkażdy importer biznesówek jest godny zaufania. Sama plakietka elitebook jeszcze nie oznacza że to będzie dobry zakup.