Tani laptop do internetu,jaki?

Witam,

mam zamiar kupić laptopa tylko do korzystania z internetu, nie jakieś karty graficznej itp. żeby był tani i tylko do korzystania z internetu :slight_smile:

Prosze o doradzenie najlepiej jakieś linki,dzięki

A i jeszcze jedno jaki internet doradzicie?

Zależy Ci na rozmiarze?

Może byś się zainteresował jakimś netbookiem? Np. MSI Wind lub Asus EEE

ja się na tym nie znam za bardzo :frowning: może dasz jakieś linki np, z allegro. dzięki

Najpierw wyznacz jakieś granice. Do jakiej ceny? Nowy czy używany? Jaki system? Jaka matryca, duża mała? Matowa? Czy błyszcząca?

O ja no nie wiem może być używany ;] daj linki to zobacze ja się za bardzo na tym nie znam ;/

powiedz ile masz kasy na to

Żadnych konkretnych wymagań nie podałeś, a do internetu to nadaje się niemal każdy laptop. Wejdź na Allegro i sobie pooglądaj, wybierz ten który Ci się najbardziej podoba i na którego Cie stać. Nie podałeś nawet jak chcesz się łączyć z internetem, bezprzewodowo, po kablu? Jak bezprzewodowa to wybierz taki notebook, który ma kartę sieciową bezprzewodową.

jak nowy w miarę tani a dobry to polecam ci acera extensa 5220 - do twoich celów w 100 wystarczy. Używanego ci nie polecam. Nie warto brać. No chyba że szukasz czegoś w cenie takiej w której nie kupisz nowego.

a copowiecie na któregoś z tych:

http://www.okazje-cenowe.pl/notebooki/notebooki.htm

a co internetu to bezprzewodowy

Każdy z przedstawionych zaspokoi Twoje potrzeby, ale nie kupisz go za pośrednictwem tej strony w takiej cenie! !!

Szukaj lepiej na stronach nokaut.pl ceneo.pl skapiec.pl itp., a nie na takich wynalazkach jak podałęś!

czemu nie? przecież są ceny itp. to jakiś haczyk?

Czy Ty naprawdę jesteś taki naiwny? Poczytaj trochę na temat tej strony, zapoznaj się z regulaminem i wtedy pogadamy.

http://www.ceneo.pl/Laptopy;0112-0.htm do wyboru do koloru

czytałem i nic ;] ten regulamin płacisz tylko 29 zł za aktywacje konta

Kolega wyżej podał Ci linka do normalnych sklepów, popatrz jakie tam są ceny, a jakie na tej Twojej stronie i wyciągnij racjonalne wnioski.