Tani modem USB do mobilnego internetu

Cześć,

Planuje kupić sobie modem usb do mobilnego internetu w sytuacji kiedy nie miałbym dostępu do normalnego szerokopasmowego internetu w domu.

Na 90% zdecydowałem się na Play zasilę kartę za te 50zł i mam ważność rok i nie utracę środków i to do mnie najbardziej przemawia.

Play ma jak zawsze jakieś ograniczanie… na kartę ma max 1mb… może później za jakiś czas zniosą te ograniczenia dlatego szukam jakiegoś modemu do 7.2mb więcej raczej nie potrzebuje…

Szukam modemu który jest stabilny, i nie zrywa połączania w samym środku miasta :wink: nie wiem czy potrzebuje wyjścia na antenę zew… pewnie koszta byłby by większe…

A chodzi mi o tani modem którego użyje dosłownie kilka razy w ciągu roku więc bez sensu płacić za niego 200zł…

Czekam na wasze komentarze

Heja :wink:

zainteresuj się Aero2 darmowy internet, u mnie działa z modemem huawei E169, jeśli nie do stałego a tylko czasowego używania

W playu jest takie coś jak większa prędkość, za 10zł/mc masz net do 4Mb/s, http://allegro.pl/huawei-e173-3-kolory- … 73053.html ten wystarczy, osobiście mam Huawei e160 i działa ok, tyle że on ma 3.6MB/s

tylko, że do aero potrzeby jest jakiś inny modem z odpowiednią częstotliwością :// i można się naciąć, że kupi się kartę Aero i nie chce działąć :confused:

ogólnie mało modemów obecnie działa z aero :frowning: