Tani modem USB z obsługą LTE

Mój młodzieniec, student zmienił miejsce zakwaterowania i niestety nie ma  tam dostępu do neta. Wybór dostawcy usługi już został dokonany, teraz szukamy taniego i dobrego modemu na USB (z internetu będzie korzystał tylko na laptopie) z obsługą LTE. Z urządzenia od dostawcy za przysłowiową złotówkę nie chcemy korzystać, bo nie chcemy wiązać się umową długoterminową. Czy macie na oku jakiś rozsądny modemik LTE na USB?

Rozsądny czy tani bo te dwa slowa sie wzajemnie zaprzeczaja?? :slight_smile:

Jestem ci dozgonnie wdzięczny za wyczerpującą poradę :smiley:

Zadałem Ci pytanie, ale masz jakies problemy ze soba, może dlatego nikt wiecej ci tu nie pomaga.

Osobiście korzystam z modemu Huawei E3372. Nie pamiętam od jakiego był dokładnie już operatora, ale był to albo PLUS albo PLAY.
Kupiłem go jakieś 1,5-2 lata temu, czyli możliwe, że pojawiło się już coś lepszego.
Ja na swój nie narzekam, daje radę a nie jest mu lekko bo robi za główne źródło internetu.

I o to mi chodziło :slight_smile:
Dziękuję.

Jakoś praktycznie od samego początku jak istnieje to forum nigdy takowych nie miałem :stuck_out_tongue:

Tutaj http://jdtech.pl/2014/03/modemy-usb-do-lte-lista-zgodnosci.html masz sporo informacji o modemach LTE na USB.

Troche przeterminowane dane w tym Twoim linku :slight_smile: