Tani modem USB z obsługą LTE

(fiesta) #1

Mój młodzieniec, student zmienił miejsce zakwaterowania i niestety nie ma  tam dostępu do neta. Wybór dostawcy usługi już został dokonany, teraz szukamy taniego i dobrego modemu na USB (z internetu będzie korzystał tylko na laptopie) z obsługą LTE. Z urządzenia od dostawcy za przysłowiową złotówkę nie chcemy korzystać, bo nie chcemy wiązać się umową długoterminową. Czy macie na oku jakiś rozsądny modemik LTE na USB?

(garoz) #2

Rozsądny czy tani bo te dwa slowa sie wzajemnie zaprzeczaja?? :slight_smile:

(fiesta) #3

Jestem ci dozgonnie wdzięczny za wyczerpującą poradę :smiley:

(garoz) #4

Zadałem Ci pytanie, ale masz jakies problemy ze soba, może dlatego nikt wiecej ci tu nie pomaga.

(Cajtung) #5

Osobiście korzystam z modemu Huawei E3372. Nie pamiętam od jakiego był dokładnie już operatora, ale był to albo PLUS albo PLAY.
Kupiłem go jakieś 1,5-2 lata temu, czyli możliwe, że pojawiło się już coś lepszego.
Ja na swój nie narzekam, daje radę a nie jest mu lekko bo robi za główne źródło internetu.

(fiesta) #6

I o to mi chodziło :slight_smile:
Dziękuję.

(fiesta) #7

Jakoś praktycznie od samego początku jak istnieje to forum nigdy takowych nie miałem :stuck_out_tongue:

(Pablo_Wawa) #8

Tutaj http://jdtech.pl/2014/03/modemy-usb-do-lte-lista-zgodnosci.html masz sporo informacji o modemach LTE na USB.

Troche przeterminowane dane w tym Twoim linku :slight_smile: