Tani niezawodny serwer PHP/mySQL

(Loczi) #1

Witam

Potrzebuje tani niezawodny serwer PHP/mySQL. Nie potrzebuje dużo miejsca na serwerze oraz dużych miesięcznych transferów.

Konieczna jest niezawodność serwer i możliwość podpięcia domeny(wystarczy jedne) i możliwość tworzenia sub domen(min 3).

Znacie takie serwery?

Z góry dzięki za odpowiedz, pozdrawiam

(system) #2

Np. www.hekko.pl , www.netmark.pl .

(Loczi) #3

Puma używałeś któryś z tych serwerów i jesteś zadowolony z niezawodności?

Bo mam tani serwer to co jakiś czas mają awarię.

(system) #4

Nie, nie używałem, znajomy ma w netmark a hekko ma dobrą opinię (przymierzam się do kupna tam serwera). Osobiście to strony mam obecnie na www.proste.pl , jest dobry serwer, ale chce coś tańszego.

(Zulowski) #5

może home.pl?

(impassive) #6

Faktycznie. Najtańszy na rynku.

(Loczi) #7

no home to dopiero od 150zł myślałem o czymś tańszym

Jak długo masz ten serwer? Były jakieś awarie w tym czasie?

(system) #8

Serwer mam tam ponad rok. Zdarzają się awarie (jak wszędzie), ale z reguły są kilka minutowe. Serwer ogólnie dobry i w tej cenie nie dostaniesz nic lepszego (moim zdaniem). TU masz moją opinię o tym serwerze.

(Żelek) #9

Ze swojej strony polecam netmark.pl, neteasy.pl, hostpower.pl i hekko.pl :slight_smile:

Pewnie zaraz mnie każdy "opitoli", że podaje jakieś dziwne firmy które działają w kratkę ale ja wiem swoje ja się na swoim doświadczeniu opieram.

Pozdrawiam.

(troiP) #10

ja polecam netarteria.pl

(Elektrrrus) #11

Ja posiadam kilka kont na linuxpl.com i jestem zadowolny.

Wymagania podane w pierwszym poście spełnia w 100%.

(Loczi) #12

A możecie napisać ile w nich macie serwer(z tych co jesteście niezadowoleni)?

Ja mam w "netserwer.pl" i najprawdopodobniej muszę zmieniać serwer bo już ten nie działa około 48godzin.

(system) #13

Na proste.pl mam 7 stron + 6 domen i kilka subdomen + 3 bazy.

(que_pasa) #14

Znajomy ma w lh.pl i nie słyszałem żeby narzekał

(Loczi) #15

Czy myślicie że nazwa.pl może mi zaoferować stabilność?

(troiP) #16

nazwa.pl to stabilna firma, tylko że trochę droga

(Żelek) #17

Mają bardzo cienkie limity zużycia procesora, limitów zapytań do baz itd. Jeśli chcesz tanio i dobrze to zobacz hekko.pl / webh.pl. Więcej fachowych opinii znajdziesz na http://www.webhostingtalk.pl/ :slight_smile:

(troiP) #18

no tak naprawdę który hosting w Polsce nie ma limitów. Zawsze gdzieś na czymś jest limit. Musiał byś zerknąć na zagraniczne hostingi. sto razy lepsze,bez limitów a cena porównywalna

(Żelek) #19

Ale nazwa.pl ma zbyt ostre limity połączeń itd. Trochę przesada.

(Animologic) #20

A może xon.pl ceny nie są złe, serwery zawsze w pełni gotowe i ogólnie jest spoko. Polecam :slight_smile: