Tani niezawodny serwer PHP/mySQL

Witam

Potrzebuje tani niezawodny serwer PHP/mySQL. Nie potrzebuje dużo miejsca na serwerze oraz dużych miesięcznych transferów.

Konieczna jest niezawodność serwer i możliwość podpięcia domeny(wystarczy jedne) i możliwość tworzenia sub domen(min 3).

Znacie takie serwery?

Z góry dzięki za odpowiedz, pozdrawiam

Np. www.hekko.pl , www.netmark.pl .

Puma używałeś któryś z tych serwerów i jesteś zadowolony z niezawodności?

Bo mam tani serwer to co jakiś czas mają awarię.

Nie, nie używałem, znajomy ma w netmark a hekko ma dobrą opinię (przymierzam się do kupna tam serwera). Osobiście to strony mam obecnie na www.proste.pl , jest dobry serwer, ale chce coś tańszego.

może home.pl?

Faktycznie. Najtańszy na rynku.

no home to dopiero od 150zł myślałem o czymś tańszym

Jak długo masz ten serwer? Były jakieś awarie w tym czasie?

Serwer mam tam ponad rok. Zdarzają się awarie (jak wszędzie), ale z reguły są kilka minutowe. Serwer ogólnie dobry i w tej cenie nie dostaniesz nic lepszego (moim zdaniem). TU masz moją opinię o tym serwerze.

Ze swojej strony polecam netmark.pl, neteasy.pl, hostpower.pl i hekko.pl :slight_smile:

Pewnie zaraz mnie każdy “opitoli”, że podaje jakieś dziwne firmy które działają w kratkę ale ja wiem swoje ja się na swoim doświadczeniu opieram.

Pozdrawiam.

ja polecam netarteria.pl

Ja posiadam kilka kont na linuxpl.com i jestem zadowolny.

Wymagania podane w pierwszym poście spełnia w 100%.

A możecie napisać ile w nich macie serwer(z tych co jesteście niezadowoleni)?

Ja mam w “netserwer.pl” i najprawdopodobniej muszę zmieniać serwer bo już ten nie działa około 48godzin.

Na proste.pl mam 7 stron + 6 domen i kilka subdomen + 3 bazy.

Znajomy ma w lh.pl i nie słyszałem żeby narzekał

Czy myślicie że nazwa.pl może mi zaoferować stabilność?

nazwa.pl to stabilna firma, tylko że trochę droga

Mają bardzo cienkie limity zużycia procesora, limitów zapytań do baz itd. Jeśli chcesz tanio i dobrze to zobacz hekko.pl / webh.pl. Więcej fachowych opinii znajdziesz na http://www.webhostingtalk.pl/ :slight_smile:

no tak naprawdę który hosting w Polsce nie ma limitów. Zawsze gdzieś na czymś jest limit. Musiał byś zerknąć na zagraniczne hostingi. sto razy lepsze,bez limitów a cena porównywalna

Ale nazwa.pl ma zbyt ostre limity połączeń itd. Trochę przesada.

A może xon.pl ceny nie są złe, serwery zawsze w pełni gotowe i ogólnie jest spoko. Polecam :slight_smile: