Tani serwer pod forum smf2(nie krzak)

Witam

poszukuje taniego serwera pod forum na skrypcie smf2

,który nie muli i nie ma padów jak webd.pl ,który aktualnie posiadam na 1 miesiąc,

zęby firma nie była krzak tzn znana na rynku więcej niż 2 lata.

Czy warto brać serwery z linuxpl.com

jakie opinie macie tej firmie hostingowej ?.

z linuxpl.com nie korzystałem więc nie będę komentował, niech wypowie się ktoś kto zna ten serwer z własnej praktyki

ja natomiast polecam http://vipserv.org/ - sam możesz ich sprawdzić rejestrując konto testowe za free i bez zobowiązań (dopiero po tygodniu musisz się zdecydować czy chcesz wykupić)

mam u nich konto ponad 2 lata, mają bardzo przyjazny system opłat przeliczający dowolną wpłatę na ilość dni ważności konta + możliwość zmiany w każdej chwili wykupionego pakietu - ostatnio potrzebowałem przez 2 tygodnie więcej miejsca, zmieniłem swój pakiet na wyższy (ważność konta została przeliczona wg nowej stawki) a później bez problemu zmieniłem znów na ten który miałem (znów z przeliczeniem ważności konta) a cała operacja wykonała się automatyczne w kilkanaście sekund; drugi atut to pomoc techniczna - czasem mam wrażenie, że nigdy nie śpią :smiley: i nie jest to moje odosobnione wrażenie

linuxpl.com mogę polecić z czystym sumieniem.

Temat był wałkowany niezliczoną ilość razy.

Czy linuxpl.com

ma dobra obsługuje techniczną

czy niema częstych awarii i nie zamula zbyt ?.

Co miałby zamulać?

Mam tam sklep, forum, pocztę. Jak na razie jest ok, wsparcie masz przez gg i mail, szybko się tam chłopaki zbierają z odpowiedzią.

linuxpl to porządna firma. Jak się zdarzy coś nie tak, to spokojnei możesz się dowiedzieć co sie stało, mają porządną pomoc techniczną. mam tam pare stron i jeszcze sie na nich nie zawiodlem.

Wybrałem linuxpl.com

dziękuję za pomoc :).